هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 30 ارديبهشت 1403
ساعت 02:25
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 23 فروردين 1403 ساعت 22:47
پنجشنبه 23 فروردين 1403 10:30 ساعت
2024-4-11 22:47:38
شناسه خبر : 378813
 رحمان عموزاد، امیرمحمد یزدانی، محمد نخودی و محمدحسین محمدیان به نیمه‌نهایی وزن‌های ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم راه یافتند.
رحمان عموزاد، امیرمحمد یزدانی، محمد نخودی و محمدحسین محمدیان به نیمه‌نهایی وزن‌های ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم راه یافتند.
گروه ورزش-رجانیوز: پیکارهای کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی آسیا روزهای ۲۳ تا ۲۸ فروردین در بیشکک پایتخت قرقیزستان برگزار خواهد شد.
 
به گزارش رجانیوز، امروز (پنجشنبه) پیکارهای پنج وزن ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ برگزار خواهد شد.
 
در وزن ۵۷ کیلوگرم ابراهیم خواری در دور نخست با نتیجه ۸ بر ۱۰ مغلوب اودیت از هند شد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد، تا وی نیز برای کسب مدال برنز به کار خود در گروه بازنده ها ادامه دهد. 
 
 با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال، وی به گروه بازنده‌ها رفت. خواری در این گروه به مصاف آلماز سامانبیکوف از قرقیزستان می‌رود.
 
در وزن ۶۵ کیلوگرم رحمان عموزاد در دور اول با نتیجه ۴ بر ۲ اولوق‌بیک ژولدوشبیکوف قهرمان آسیا از قرقیزستان را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه ۷ بر صفر سئون هو یو از کره‌جنوبی را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این دیدار به مصاف عباس رحمان‌اف از ازبکستان می‌رود.
 
در وزن ۷۰ کیلوگرم امیرمحمد یزدانی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۹ بر ۴ مقابل علی بک عثمان‌اف از قرقیزستان به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله مقابل مصطفی احمداف از تاجیکستان قرار می‌گیرد.
 
در وزن ۷۹ کیلوگرم محمد نخودی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۵ بر ۴ از سد خیدیر سیف‌الدین‌اف از بحرین گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل ماگومد اولویف از تاجیکستان قرار می‌گیرد.
 
در وزن ۹۷ کیلوگرم محمدحسین محمدیان پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر باتزول اولزیسایخان دارنده مدال نقره آسیا از مغولستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله به مصاف احمد تاج‌الدین‌اف روسی‌الاصل قهرمان جهان و بازی‌های آسیایی از بحرین می‌رود.
 
انتهای پیام/


8
پسندیدم