هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 31 ارديبهشت 1403
ساعت 10:18
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 23 فروردين 1403 ساعت 22:18
پنجشنبه 23 فروردين 1403 22:12 ساعت
2024-4-11 22:18:53
شناسه خبر : 378801
 عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: از ابتدای شروع به کار دولت سیزدهم تقویت روابط با کشورهای همسایه در اولویت قرار گرفت و اکنون تعاملات در بالاترین سطح قرار دارد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: از ابتدای شروع به کار دولت سیزدهم تقویت روابط با کشورهای همسایه در اولویت قرار گرفت و اکنون تعاملات در بالاترین سطح قرار دارد.
گروه سیاست-رجانیوز: علی رضایی در مورد عملکرد دولت در حوزه سیاست خارجی گفت: از ابتدای شروع به کار دولت آیت الله رییسی، توسعه تعاملات و تقویت روابط با کشورهای همسایه در اولویت کاری دولت قرار گرفت و اقدامات و تلاش‌های انجام شده تاکنون دستاوردهای مثبتی برای کشور به همراه داشته است.
 
به گزارش رجانیوز، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، برنامه‌های دولت در حوزه سیاست خارجی را قابل قبول دانست و افزود: شخص رییس جمهور پیش قدم تقویت تعاملات با کشورهای همسایه شد و توانست از این ظرفیت به خوبی استفاده کند.
 
رضایی عضویت ایران در پیمان‌های شانگهای و بریکس را از دیگر اقدامات مثبت دولت سیزدهم در حوزه سیاسی، اقتصادی و امنیتی عنوان کرد و گفت: این اقدام دستاوردهای مهمی را برای گسترش روابط و تأثیرگذاری جمهوری اسلامی ایران در محافل بین‌المللی در پی داشته است.
 
وی تصریح کرد: پیش از روی کار آمدن دولت سیزدهم تعاملات و ارتباطات ایران با همسایگان یا قطع بود و یا در پایین‌ترین سطح خود قرار داشت اما با تلاش این دولت، شاهد افزایش روابط در بالاترین سطح هستیم.
 
وی همچنین اقدامات دولت در حوزه زیر ساختی را مطلوب عنوان کرد و گفت: دولت سیزدهم در موضوع تقویت، توسعه و تجهیز زیر ساخت‌ها به خوبی عمل کرده است و تکمیل پروژه های نیمه تمام از دیگر اقدامات مطلوب دولت محسوب می‌شود.
 
نماینده مردم کنگاور در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: البته در حوزه ارز مشکلاتی در کشور وجود دارد که دولت باید گام‌های جدی برای رفع این نابسامانی بردارد تا مردم بتوانند نتایج عملکرد اقتصادی دولت را در سفره خود مشاهده کنند.
 
انتهای پیام/