هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 30 ارديبهشت 1403
ساعت 02:54
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 23 فروردين 1403 ساعت 13:04
پنجشنبه 23 فروردين 1403 12:55 ساعت
2024-4-11 13:04:13
شناسه خبر : 378789
مشاور استاندار و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران از آمادگی این اداره کل برای تهیه پیوست‌های رسانه‌ای ادارات خبر داد و گفت: از ظرفیت رسانه‌ها هم برای تبیین این اقدامات استفاده خواهد شد.
مشاور استاندار و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران از آمادگی این اداره کل برای تهیه پیوست‌های رسانه‌ای ادارات خبر داد و گفت: از ظرفیت رسانه‌ها هم برای تبیین این اقدامات استفاده خواهد شد.
گروه اجتماعی-رجانیوز: محمد صائبی چهارشنبه شب در جلسه بررسی عملکرد یک ساله معاونت هماهنگی امور اقتصادی و برنامه‌های پیشنهادی در خصوص «جهش تولید» که به ریاست محمد علی مهری، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران و سایر مدیران دستگاه‌های زیر مجموعه برگزار شد، با تاکید بر نقش مهم رسانه بر فرهنگ و اقتصاد جامعه افزود: هر اقدام اقتصادی دارای یک فرهنگ است که تبیین آن بر عهده رسانه است.
 
به گزارش رجانیوز، وی با بیان اینکه اساسا رسانه‌ها فرهنگ ساز هستند، اظهار کرد: از ابتدای فعالیت و حضور در اداره کل روابط عمومی استانداری تهران موضوع فرهنگ سازی با استفاده از رسانه و تدوین و پیوست رسانه در دستور کار بوده است.
 
صائبی به فعالیت این اداره کل و تهیه موشن گرافیک و برنامه‌های تولیدی در خصوص اقدامات مختلف ادارات کل استانداری اشاره کرد و ادامه داد: این اقدامات با رویکرد فرهنگ سازی و ضرورت پیوست رسانه‌ای مورد تاکید رهبر معظم انقلاب و دولت مردمی انجام می‌شود.
 
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران با اشاره به دغدغه‌های مطروحه از سوی معاونت هماهنگی امور اقتصادی، در خصوص ضرورت داشتن پیوست‌های رسانه‌ای اقدامات، گفت: آمادگی کامل داریم که با استفاده از ظرفیت‌های موجود در رسانه‌های مکتوب، صدا و سیما، شبکه تهران و رادیو به تبیین این اقدامات بپردازیم.
 
صائبی انعکاس صحیح و شفاف اخبار و اطلاعات حوزه اقتصادی را در خنثی سازی اخبار نادرست بسیار موثر و مهم دانست و تاکید کرد: رسانه بازوی قدرتمند دولت در تبیین خدمات محسوب می‌شود و در این زمینه تمام تلاش مان را به کار می‌گیریم تا اطلاع رسانی به بهترین شکل انجام شود.
 
در این جلسه مصوب شد که ادارات کل استانداری تهران، ظرف مدت ۲ هفته اقدامات، برنامه‌ها و دستاوردهای خود را برای تهیه و تدوین موشن گرافیک و تولید برنامه و انعکاس آن در رسانه‌ها در اختیار روابط عمومی قرار دهند.
 
انتهای پیام/