هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 31 ارديبهشت 1403
ساعت 10:54
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 23 فروردين 1403 ساعت 13:03
پنجشنبه 23 فروردين 1403 12:55 ساعت
2024-4-11 13:03:05
شناسه خبر : 378788
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: اولویت تردد تاکسی‌های برقی با محدوده‌ها و مسیرهایی خواهد بود که ترافیک و آلودگی هوا در آنها پررنگ‌تر و بیشتر است.
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: اولویت تردد تاکسی‌های برقی با محدوده‌ها و مسیرهایی خواهد بود که ترافیک و آلودگی هوا در آنها پررنگ‌تر و بیشتر است.
گروه اجتماعی-رجانیوز: شادی مالکی افزود: اولویت تردد تاکسی‌های برقی با ایستگاه‌ها، پایانه‌ها و مسیرهای پرتردد و شلوغ و پرمسافر مانند فرودگاه‌ها یا بازارهای بزرگ و اصلی شهر است که در مورد جزییات آن تصمیم‌گیری می‌شود.
 
به گزارش رجانیوز، وی ادامه داد: ورود تاکسی برقی را امسال به تدریج به ناوگان تاکسیرانی تهران خواهیم داشت و با توجه به قرارداد منعقد شده با طرف چینی برای امسال ۲۵ هزار تاکسی سدان، ۱۰ هزار تاکسی ون و ۲ هزار و ۵۰۰ تاکسی ویژه برقی برای شهر تهران در نظر گرفته است.
 
مالکی اظهار کرد: در اسفندماه تعدادی از این خودروهای برقی به‌عنوان نمونه‌های اولیه وارد و رونمایی شد که مراحل مربوط به اخذ پلاک آنها در حال انجام و طی شدن است.
 
شورای شهر نرخ کرایه تاکسی برقی را مشخص می‌کند
به گفته سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران، نرخ کرایه تاکسی‌ برقی بعد از پیشنهاد شهرداری و تصویب شورای اسلامی شهر تهران اعلام می‌شود اما شرایطی متفاوت نسبت به دیگر تاکسی‌های شهر تهران خواهد داشت.
 
وی یادآور شد: بدون تردید کیفیت تردد و سفرهای درون‌شهری با تاکسی‌های برقی به لحاظ کمی و کیفی برای شهروندان و مسافران تهرانی متفاوت است.
 
انتهای پیام/