هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 31 ارديبهشت 1403
ساعت 10:32
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 23 فروردين 1403 ساعت 12:54
پنجشنبه 23 فروردين 1403 12:27 ساعت
2024-4-11 12:54:17
شناسه خبر : 378782
سفیر یمن در تهران با بیان اینکه ایران همواره خود را در جهان اسلام ثابت کرده است، گفت: رسانه‌های محور مقاومت پس از عملیات طوفان الاقصی و شرایط غزه توانستند جنایات رژیم صهیونیستی و حقایق حوادث را برای کل جهان آشکار کنند.
سفیر یمن در تهران با بیان اینکه ایران همواره خود را در جهان اسلام ثابت کرده است، گفت: رسانه‌های محور مقاومت پس از عملیات طوفان الاقصی و شرایط غزه توانستند جنایات رژیم صهیونیستی و حقایق حوادث را برای کل جهان آشکار کنند.
گروه فرهنگ-رجانیوز: ابراهیم محمد الدیلمی درباره نقش اشتراک‌های دینی و مذهبی در توسعه روابط بین ملت‌ها گفت: افطار از آیین‌های مشترک مسلمانان در ماه مبارک رمضان است و عامل خیلی مهم و ضروری برای برقراری و توسعه روابط بین‌المللی ایران و دیگر کشورها مخصوصا در حوزه فرهنگی و دینی و نیز سیاسی و اقتصادی است، برگزاری آیین افطار ملل در تهران این روابط را بیش از گذشته تقویت می‌کند.
 
به گزارش رجانیوز، سفیر یمن در ایران افزود: دوست داریم و امیدواریم که تمام کشورهای مسلمان به یک بازار بزرگ با یک واحد پول مشترک تبدیل شوند و ملت های مسلمان به راحتی به دیگر کشورهای مسلمان رفت و آمد داشته باشند و همانند یک کشور بزرگ واحد شوند.
 
رسانه‌های مقاومت جنایات رژیم صهیونیستی را برای جهان آشکار کردند
محمد الدیلمی درباره جنایت‌های رژیم کودک‌کش صهیونیستی در غزه و فلسطین اشغالی اظهار داشت: امیدواریم که کشورهای مسلمان تحرک خیلی جدی در مقابل جنایت‌های رژیم صهیونیستی انجام دهند؛ رسانه‌های محور مقاومت پس از عملیات طوفان الاقصی و شرایط غزه توانستند جنایات رژیم صهیونیستی و حقایق حوادث را برای کل جهان آشکار کنند.
 
محمدالدیلمی افزود: روابط بین ایران اسلامی در چهار دهه گذشته با دیگر کشورها در منطقه و جهان خوب بوده و امیدواریم این روابط در همه حوزه‌ها گسترش یابد و تقویت شود.
 
آغوش ایران همیشه برای همه کشورها باز بوده است
محمدالدیلمی ادامه داد: آغوش ایران از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون همیشه برای همه کشورها باز بوده و اتفاقا در این مسیر ایران روابط خود را با همه کشورها تقویت کرده است.
 
سفیر یمن در تهران اظهار داشت: دشمنان سعی می‌کنند روابط ایران با دیگر کشورها را به هم بزنند، اما خدا را شکر، ایران همیشه قوی بوده و روابطش با دیگر کشورها در حال گسترش است، ایران همواره خود را در جهان اسلام ثابت کرده است.
 
انتهای پیام/