هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 30 ارديبهشت 1403
ساعت 02:33
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 23 فروردين 1403 ساعت 12:37
پنجشنبه 23 فروردين 1403 12:27 ساعت
2024-4-11 12:37:55
شناسه خبر : 378771
سازمان هواشناسی کشور از تداوم بارش باران و برف در اکثر نقاط و کاهش محسوس دما در نیمه شمالی کشور تا روز شنبه خبر داد.
سازمان هواشناسی کشور از تداوم بارش باران و برف در اکثر نقاط و کاهش محسوس دما در نیمه شمالی کشور تا روز شنبه خبر داد.
گروه اقتصاد-رجانیوز: پنجشنبه در استان‌های واقع در شمال غرب، غرب، استان‌های ساحلی خزر، شمال شرق، شرق، بخش‌هایی از مرکز و جنوب غرب کشور و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز رگبار باران، رعد و برق، در ارتفاعات و نقاط سردسیر بارش برف و در نقاط مستعد تگرگ پیش بینی می‌شود.
 
به گزارش رجانیوز، فردا جمعه بارش در شمال غرب و غرب کشور قطع شده ولی در سایر مناطق ذکر شده و همچنین در سیستان و بلوچستان، شرق هرمزگان و جنوب کرمان بارش خواهیم داشت.
 
شنبه در شمال شرق، شرق، جنوب سیستان و بلوچستان، استان‌های مازندران و گلستان، بخش‌هایی از مرکز کشور و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و شرقی، یکشنبه در شمال شرق و شرق و دوشنبه در شمال شرق کشور بارش رخ داده و سپس سامانه بارشی از کشور خارج می‌شود.
 
از بعد از ظهر یکشنبه سامانه بارشی دیگری از سمت شمال غرب وارد کشور شده و دوشنبه در شمال غرب برخی نقاط غرب، جنوب غرب و جنوب کشور سبب بارش می‌شود.
 
براساس این گزارش، پنجشنبه در استان‌های واقع در دامنه های شمالی و جنوبی البرز مرکزی نواحی مرکزی کشور و پنجشنبه و جمعه در شمال شرق و شرق کشور وزش باد شدید، در برخی نقاط گرد و خاک پیش بینی می‌شود تا روز شنبه کاهش محسوس دما در نیمه شمالی کشور خواهیم داشت.
 
در دو روز آینده دریای خزر شرق خلیج فارس تنگه هرمز و دریای عمان مواج خواهند بود.
 
طبق اعلام سازمان هواشناسی کشور وضعیت جوی امروز پایتخت را ابری همراه با بارش باران، گاهش وزش باد شدید با احتمال رگبار و رعد و برق پیش بینی کرد. بیشینه دمای تهران امروز ۲۰ و کمینه دما ۱۴ درجه خواهد بود.
 
انتهای پیام/