هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 30 ارديبهشت 1403
ساعت 02:50
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 23 فروردين 1403 ساعت 12:30
پنجشنبه 23 فروردين 1403 12:27 ساعت
2024-4-11 12:30:18
شناسه خبر : 378765
۱۴ قرارداد سرمایه‌گذاری تکمیل و توسعه تأسیسات فاضلاب کشور با مشارکت بخش خصوصی به ارزش ۱۹ هزار میلیارد تومان به امضاء رسید.
۱۴ قرارداد سرمایه‌گذاری تکمیل و توسعه تأسیسات فاضلاب کشور با مشارکت بخش خصوصی به ارزش ۱۹ هزار میلیارد تومان به امضاء رسید.
گروه سیاست-رجانیوز: امروز پنجشنبه با حضور آیت الله سیدابراهیم رییسی رئیس جمهور ۱۴ قرارداد سرمایه‌گذاری تکمیل و توسعه تأسیسات فاضلاب کشور با مشارکت بخش خصوصی در ۷ استان و به ارزش ۱۹ هزار میلیارد تومان به امضا رسید.
 
به گزارش رجانیوز، آیین برگزاری امضای قراردادهای سرمایه گذاری تکمیل و توسعه تأسیسات فاضلاب کشور با مشارکت بخش خصوصی با حضور دکتر سید ابراهیم رئیسی برگزار شد.
 
در این ۱۴ قراردادها از طریق واگذاری پساب تصفیه‌خانه‌های فاضلاب به صنایع بزرگ و کوچک، سرمایه‌گذاری به میزان بیش از ۱۹ هزار میلیارد تومان با حجم ۴۷ میلیون مترمکعب در سال در بخش تکمیل و توسعه زیرساخت‌ها و طرح‌های فاضلاب صورت خواهد گرفت.
 
به موجب این قراردادها، پروژه‌های تکمیل و توسعه تأسیسات فاضلاب در ۷ استان کشور از جمله سیستان و بلوچستان، قم، آذربایجان شرقی، اصفهان، مرکزی، سمنان و فارس در ازای واگذاری بخشی از پساب این استان‌ها به شرکتهای سرمایه‌گذاری به انجام خواهد رسید.
 
با اجرای این قراردادها بخشی از نیاز آبی صنایع بزرگ تأمین و استفاده از آب متعارف در صنایع این ۷ استان کشور حذف می‌شود.
 
انتهای پیام/