هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 30 ارديبهشت 1403
ساعت 02:55
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 22 فروردين 1403 ساعت 20:46
چهارشنبه 22 فروردين 1403 20:34 ساعت
2024-4-10 20:46:21
شناسه خبر : 378728
دبیر انجمن کوراش کشور گفت: ۳۲ ورزشکار خارجی از کشورهای اروپا، آسیا و آفریقا در رقابت های بین المللی کوراش به میزبانی اسفراین شرکت می کنند.
دبیر انجمن کوراش کشور گفت: ۳۲ ورزشکار خارجی از کشورهای اروپا، آسیا و آفریقا در رقابت های بین المللی کوراش به میزبانی اسفراین شرکت می کنند.
گروه ورزش-رجانیوز: کوروش خسرویار روز چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه خراسان شمالی اظهار کرد: این رقابت های بین المللی از ۲۳ فروردین ماه به مدت ۲ روز در «گود زینل خان» اسفراین برگزار می شود.
 
به گزارش رجانیوز، وی افزود: روسیه، فرانسه، هند، قرقیزستان، کنگو، تاجیکستان، عراق، افغانستان، ترکمنستان، تایلند و ایران از تیم های حاضر در این رقابت ها خواهند بود.
 
به گفته خسرویار؛ تیم ملی ایران با هشت کوراشکار در این رقابت ها حاضر خواهد شد.
 
دبیر انجمن کوراش کشور یادآور شد: کوراشکاران در ۲ وزن ۹۰ کیلوگرم و منفی ۹۰ کیلوگرم با هم به رقابت خواهند پرداخت.
 
رییس فدراسیون ووشو نیز در این نشست خبری اظهار کرد: رشته ورزشی کوراش امسال سالی پر ترافیک برای برگزاری رقابت های ملی و بین المللی خواهد داشت.
 
امیر صدیقی افزود: رقابت های بین المللی کوراش در اسفراین اولین رویداد بین المللی این رشته ورزشی در سال جدید است.
 
وی با اشاره به نقش رویدادهای بین المللی در توسعه رشته کوراش، گفت: برگزاری این رویدادها بی تردید نقش موثری در افزایش انگیزه کوراش کاران خواهد داشت.
 
خراسان شمالی ظرفیت ویژه ای در رشته کوراش دارد به گونه ای که با معرفی قهرمانان زیادی در میادین آسیایی و جهانی همواره عنوان دار پایتخت کوراش کشور است.
 
خراسان شمالی هزار و ۴۰۰ ورزشکار بیمه شده در رشته جودو و کوراش دارد.
 
انتهای پیام/