هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 31 ارديبهشت 1403
ساعت 10:41
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 22 فروردين 1403 ساعت 19:42
چهارشنبه 22 فروردين 1403 19:32 ساعت
2024-4-10 19:42:45
شناسه خبر : 378709
همزمان با عیدسعیدفطر و به مناسبت سال نو، به دستور آیت‌الله رییسی سلام و پیام تبریک رئیس‌جمهور به ساکنین و همسایگان مجاور نهاد ریاست جمهوری ابلاغ شد.
همزمان با عیدسعیدفطر و به مناسبت سال نو، به دستور آیت‌الله رییسی سلام و پیام تبریک رئیس‌جمهور به ساکنین و همسایگان مجاور نهاد ریاست جمهوری ابلاغ شد.
گروه سیاست-رجانیوز: محمد قیصری مدیرکل روابط عمومی ارتباطات مردمی ریاست جمهوری با اعلام این خبر به ایرنا گفت: این اتفاق مبارک و زیبا موجب خوشحالی فراوان ساکنین عامه خیابان پاستور شد.
 
به گزارش رجانیوز، وی افزود: عزیزانی از همکاران نهاد به‌همراه تعدادی از پاسداران حفاظت از پردیس حکومتی کارت‌های حامل پیام تبریک به همراه یک جلد قرآن را درب منازل و مغازه‌های همجوار تقدیم کردند.
 
همچنین حجت‌الاسلام احمد صالحی رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری به نمایندگی از رئیس‌جمهور در منازل خانواده‌های شهید ساکن خیابان پاستور شرقی و کوچه‌های اطراف آن حضور یافت؛ دیدارهایی صمیمی که به گفته همسایگان برای نخستین بار رخ داده و مسوولان دولت سیزدهم، حُسن همجواری را رعایت کرده و بابت محدودیت‌ها و ملاحظات امنیتی در تردد و زندگی عادی ایشان به‌دلیل حضور در منطقه حفاظت شده پردیس حکومتی دلجویی کردند.
 
محمد قیصری گفت که در این دیدارها، روح‌الله بیات مسئول امور ایثارگران ریاست جمهوری، علی‌اکبر افجه‌ای نماینده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور، تعدادی از مدیران ارشد نهاد، رئیس‌ بنیاد شهید منطقه و... در انتقال سلام و پیام محبت‌آمیز رئیس‌جمهور حاضر و همراه بودند.
 
انتهای پیام/