هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 30 ارديبهشت 1403
ساعت 03:51
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 22 فروردين 1403 ساعت 18:18
چهارشنبه 22 فروردين 1403 18:05 ساعت
2024-4-10 18:18:09
شناسه خبر : 378679
پرتابگر طلایی آسیا گفت: باعث افتخار است که بعد از احسان حدادی نام من می‌آید و امیدوارم بتوانم جای حدادی را در پرتاب دیسک بگیرم و مدال های زیادی برای ایران کسب کنم.
پرتابگر طلایی آسیا گفت: باعث افتخار است که بعد از احسان حدادی نام من می‌آید و امیدوارم بتوانم جای حدادی را در پرتاب دیسک بگیرم و مدال های زیادی برای ایران کسب کنم.
گروه ورزش-رجانیوز: حسین رسولی درباره سالی که بر او در دو و میدانی ایران گذشت، اظهار کرد: یکسال پر از تمرین و اتفاقات خوب بر من گذشت. ۱۴۰۲ سال خیلی متفاوتی بود زیرا انتظارات از من بسیار بالا رفته بود و صبح و شب را در تمرین گذاشته بودم. شرایط تمرینی و امکاناتی که برایم فراهم کردند نسبت به سال‌های قبل خیلی بهتر شده است. از لحاظ تکنیکی بسیار پیشرفت کردم و این امید را دارم که پرتاب‌های خوبی داشته باشم.
 
به گزارش رجانیوز، وی ادامه داد: سال گذشته به خاطر تغییر سرپرست و ریاست فدراسیون بسیار اذیت شدیم و امیدوارم هرچه زودتر رئیس فدراسیون انتخاب شود و برنامه بلند مدتی داشته باشیم. بهترین اتفاق ۱۴۰۲ کسب طلا در بازی‌های آسیایی هانگژو و تلخ‌ترین اتفاق در دوومیدانی خداحافظی احسان حدادی از دنیای قهرمانی بود.
 
امیدوارم بتوانم جای حدادی را بگیرم
پرتابگر طلایی آسیا عنوان کرد: حس خیلی خوبی است که جایگزین احسان حدادی شدم زیرا او پرتابگر خوبی است و نایب قهرمان المپیک شده بود و باعث افتخار است که الان بعد از وی نام من می‌آید. امیدوارم بتوانم جای حدادی را در پرتاب دیسک خیلی خوب بگیرم و مدال های زیادی برای ایران کسب کنم.
 
وی خاطرنشان کرد: دو و میدانی‌کاران در این یکسال گذشته خیلی زحمت کشیدند اما همچنان نگاه به دوومیدانی بسیار پایین است و حمایت آنگونه که باید از این رشته نمی‌شود. بچه‌ها واقعا از جان و دل مایه می‌گذارند و تمرین می‌کنند. امیدوارم از ورزشکاری که طلای بازی‌ها و ورزشکاری که در المپیک مدال آورده است، در حد جایگاه خود حمایت شود و از ورزشکاری که در حد استانی هم تمرین می‌کند حمایت شود تا به رتبه‌های بالاتر برسد.
 
رسولی یادآور شد: آن دوومیدانی‌کاری که در سطح کشور فعالیت می کند، رها شده است. آن دوومیدانی کاری که برای المپیک تمرین می‌کند از حمایت‌های کمی برخوردار است و خیلی برای آن ورزشکار سخت است تا جا پای پرتابگران دنیا و بهترین دوومیدانی‌کاران مطرح دنیا بگذارد.
 
امیداورم پرتاب خوبی در المپیک داشته باشم
وی درباره برنامه خود برای سال جدید، اظهار کرد: کسب سهمیه المپیک و پرتاب خوب از برنامه‌های من برای سال جدید است. شرایط تمرینی خوبی را با هادی سپهرزاد مربی پرتاب‌ها پشت سر می‌گذارم. سال گذشته بهتر توانستم پرتاب کنم زیرا جایی را در داخل سالن درست کردیم و توانستم آنجا پرتاب کنم. برف و باران و هوای سرد مزاحم پرتاب کردن من نشد و این موضوع خیلی خوب بود. توانستم در روز حدود ۷۰ بار پرتاب کنم که عدد خوبی است. امیدوارم این روند ادامه‌دار باشد و آسیبی رخ ندهد و با تکنیک عالی پرتاب خوبی داشته باشم.
 
پرتابگر طلایی آسیا گفت: سال ۱۴۰۲ برای پرتاب‌ها در دوومیدانی خوب بود و امیدوارم ۱۴۰۳ برای پرتاب‌ها و دوها بهتر باشد تا همه بتوانند یک اتفاق خوب دیگر را رقم بزنند و جایگاه دوومیدانی کشورمان را به همه دنیا نشان دهیم.
 
انتهای پیام/