هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 30 ارديبهشت 1403
ساعت 02:51
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 22 فروردين 1403 ساعت 18:08
چهارشنبه 22 فروردين 1403 18:05 ساعت
2024-4-10 18:08:50
شناسه خبر : 378673
 مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، گفت: ورزشگاه تختی آماده استفاده در رقابت‌های لیگ برتر است و از ابتدای فصل می‌تواند مورد بهره‌برداری قرار بگیرد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، گفت: ورزشگاه تختی آماده استفاده در رقابت‌های لیگ برتر است و از ابتدای فصل می‌تواند مورد بهره‌برداری قرار بگیرد.
گروه ورزش-رجانیوز: علی جوادی در واکنش به این سئوال که قرار بود زمین چمن ورزشگاه تختی تهران برای رقابت‌های فوتبال آماده بهره‌برداری شود، تاکید کرد: مجموعه تختی مجموعه‌ای است که سال‌ها مورد غلفت واقع شده اما در دولت سیزدهم، مورد توجه ویژه قرار گرفت و اقدامات لازم برای امکان بهره‌برداری از آن میسر شد.
 
به گزارش رجانیوز، وی ادامه داد: البته در سال ۱۴۰۲ اعتباراتی که قول داده شده بود محقق نشد اما روند کار به اجرا در آمد و چمن این ورزشگاه قدیمی تهران تعویض شده و هم اکنون کیفیت بالایی دارد. قرار بود در اسفندماه این چمن مورد بهره‌برداری واقع شود اما به دلیل سرما و برودتی که شاهد آن بودیم این موضوع به زمان دیگری موکول شد. از سویی دیگر با تاکید کارشناس و مشاور زمین قرار شد با توجه به اینکه اولین استفاده بعد از کاشت چمن است این بهره‌برداری به فصل گرما موکول شود تا از آسیب‌دیدگی آن جلوگیری شود.
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران یادآور شد: با این شرایط چمن ورزشگاه تختی برای شروع رقابت‌های لیگ برتر و لیگ یک آماده است و رختکن و سایر بخش‌ها نیز آماده میزبانی از تیم‌ها خواهد بود.
 
انتهای پیام/