هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 31 ارديبهشت 1403
ساعت 11:44
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 22 فروردين 1403 ساعت 17:48
چهارشنبه 22 فروردين 1403 17:45 ساعت
2024-4-10 17:48:40
شناسه خبر : 378663
پس از حلول روز اول شوال المکرم و اعلام عید سعید فطر، نمازعید به امامت حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) اقامه شد.
پس از حلول روز اول شوال المکرم و اعلام عید سعید فطر، نمازعید به امامت حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) اقامه شد.
گروه سیاست-رجانیوز: پس از رویت هلال ماه، امروز چهارشنبه (۲۲ فروردین ماه) روز اول شوال المکرم و عید سعید فطر اعلام شد و نماز پرشکوه عیدسعید فطر در تهران و سایر شهرهای ایران اسلامی برگزار می‌شود.
 
به گزارش رجانیوز، در تهران نیز نماز عیدسعید فطر به امامت حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) اقامه شد.
 
درهای مصلای امام خمینی(ره) تهران بعد از اذان صبح از ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه باز شد و اقامه نماز از ساعت ۸ آغاز شد.
 
مردم انقلابی تهران از همان ساعات اولیه با حضور گسترده در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) صفوف به هم فشرده برای برپایی نماز عید سعید فطر را تشکیل دادند.
 
بیشتر مادران با کودکان و حتی شیرخواران خود در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) حضور دارند.
 
مردان و کهنسالان نیز از تمام اقشار در کنار یکدیگر با حضور در مصلی امام خمینی برای اقامه نماز عید سعید فطر آماده می‌شوند.
 
پیش از آغاز نماز محمدحسین پویانفر در وصف حضرت ولی عصر (عج) و محمدرضا بذری علیه جنایت صهیونیست‌ها در برابر مردم بی دفاع فلسطین شعرخوانی کردند.
 
نمازعیدفطر امسال که با جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین درغزه و شهادت مستشاران ایران در سوریه توسط رژیم صهیونیستی همزمان شده، سبب شد تا مردم درعید همبستگی حضوری پرشور در تهران و سایر شهرهای ایران اسلامی در نماز عیدفطر نشان دهند.
 
انتهای پیام/