هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 30 ارديبهشت 1403
ساعت 04:23
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 22 فروردين 1403 ساعت 17:47
چهارشنبه 22 فروردين 1403 17:45 ساعت
2024-4-10 17:47:18
شناسه خبر : 378662
رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش جمهوری‌اسلامی ایران گفت: برجسته ترین کاری که شهیدسپهبد صیاد شیرازی  در مدت فرماندهی در ارتش انجام داد با ایجاد قرارگاه مشترک رزمندگان در ارتش و سپاه را متحد کرد.
رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش جمهوری‌اسلامی ایران گفت: برجسته ترین کاری که شهیدسپهبد صیاد شیرازی در مدت فرماندهی در ارتش انجام داد با ایجاد قرارگاه مشترک رزمندگان در ارتش و سپاه را متحد کرد.
گروه سیاست-رجانیوز: امیر احمدرضا پوردستان شامگاه سه شنبه در حاشیه بیست و پنحمین سالگرد شهادت امیرسپهبد علی صیاد شیرازی که در امامزاده ابوالحسن (ع) شهرری یرگزار شد اظهار داشت: امروز در آستانه بیست و پنجمین سالگرد شهادت سپهبد شهید علی صیاد شیرازی هستیم یکی از افسران مخلص، ولایتمدار و منضبط ارتش جمهوری اسلام ایران که حقیقتا بازویی توانا برای ولایت بود.
 
به گزارش رجانیوز، وی افزود: ویژگی های زیاد و منحصر به فردی می توان از شهید صیاد شیرازی نام برد، با فرماندهی و تدابیری که شهید صیاد شیرازی داشتند ما شاهد موفقیت در عملیات های طریق القدس، فتح المبین و بیت المقدس بودیم.
 
امیر پوردستان خاطر نشان کرد: یکی دیگر از کارهایی که شهید صیاد انجام داد و سبب شد که امروز مقام معظم رهبری بفرمایند که ارتش ما امروز یک ارتش متدین و مکتبی است نهال تدینی است که شهید صیاد شیرازی در ارتش کاشتند و امروز این نهال به درخت تنومندی تبدیل شده که ملت عزیز ما از طراوت، سرسبزی و شادابی آن که یکی از میوه هایش امنیتی است که در کشور داریم استفاده می کنند.
 
رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش جمهوری‌اسلامی ایران گفت: بحمدالله نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در سایه رشادت ها فداکاری ها و به برکت دعای شهیدان از قوت قدرت و استحکام بسیار بالایی برخوردار است و همین فرهنگ نیروهای مسلح امروز در محور مقاومت شاهد هستیم و می بینیم چه ضربات جبران ناپذیری به رژیم صهیونیستی واجانب وارد می کنند.
 
امیر پوردستان اظهار داشت: ان شاالله که با همین وحدت و همدلی که در ملت های مسلمان و به ویژه در محور مقاومت بوجود آمده شاهد باشیم که به همین زودی طوماررژیم صهیونیستی درهم پیچیده بشود و شاهد موفقیت های گسترده محور مقاومت باشیم و سرنگونی رژیم صهیونیستی رادنیا مشاهده بکند همان چیزی که به نظرم تمامی آزادگان دنیا دنبال آن هستند.
 
انتهای پیام/