هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 1 خرداد 1403
ساعت 06:21
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 22 فروردين 1403 ساعت 12:43
چهارشنبه 22 فروردين 1403 12:37 ساعت
2024-4-10 12:43:04
شناسه خبر : 378647
 جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) عید سعید فطر را به ملت و مقاومت فلسطین و امت اسلامی و عربی تبریک گفت.
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) عید سعید فطر را به ملت و مقاومت فلسطین و امت اسلامی و عربی تبریک گفت.
گروه بین‌الملل-رجانیوز: جنبش حماس در بیانیه‌ای عید سعید فطر را به ملت و مقاومت فلسطین در غزه تبریک گفت و تاکید کرد که ایام عید باید میدانی برای تقویت همبستگی و همدلی و مقاومت تا بیرون راندن اشغالگران و زوال و نابودی آنان باشد.
 
به گزارش رجانیوز، در بیانیه حماس آمده است: امسال در حالی عید می‌آید که ملت و مقاومت فلسطین ۶ ماه کامل است که در حال حماسه آفرینی اسطوره‌ای در مقابله با تهاجم و نسل‌کشی ارتش اشغالگر صهیونیستی تحت حمایت‌های آمریکا و سکوت و ناتوانی جامعه بین‌الملل است که این نقض صریح همه ارزش‌های انسانی و عرف و قوانین بین‌الملل و ادیان آسمانی است.
 
حماس افزوده است: این عید را به مردم صبور و مقاومت قهرمان غزه تبریک گفته و به روح شهدای ملت و امت که در این نبرد قهرمانانه در راه دفاع از قدس و مسجد الاقصی به شهادت رسیدند، درود می‌فرستیم و برای مجروحان و بیماران طلب شفای عاجل داریم و امیدواریم اسرا هم به زودی از زندان‌های دشمن آزاد شده و ملت و مقاومت فلسطین در سراسر این سرزمین به پیروزی برسند.
 
در ادامه این بیانیه آمده است: ما بار دیگر بر همبستگی، وحدت و همدلی ملت فلسطین در سراسر این سرزمین هم در زمینه مقاومت در برابر اشغالگران و هم مذاکرات برای توقف جنگ و جنایات دشمن و تحقق آزادی و استقلال برای این ملت تاکید می‌کنیم.
 
جنبش حماس در پایان این عید را به امت اسلامی و عربی تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد جنگ علیه غزه به پایان رسیده و خواسته ملت در زمینه آزادسازی سرزمین خود، بازگشت به آن و زوال و نابودی رژیم صهیونیستی محقق شود.
 
انتهای پیام/