هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 1 ارديبهشت 1403
ساعت 05:04
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 14 فروردين 1403 ساعت 23:43
سه شنبه 14 فروردين 1403 23:34 ساعت
2024-4-2 23:43:21
شناسه خبر : 378091
وزرای خارجه کوبا و ونزوئلا در پیام های جداگانه ای، حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه را به شدت محکوم کردند.
وزرای خارجه کوبا و ونزوئلا در پیام های جداگانه ای، حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه را به شدت محکوم کردند.
گروه بین‌الملل-رجانیوز: ‌کوبا تجاوزهای رژیم اسرائیل به کنسولگری ایران در دمشق را به شدت محکوم کرده و نسبت به عواقب این اقدامات ناقض حاکمیت سوریه و قوانین بین المللی هشدار داد.
 
به گزارش رجانیوز، برونو رودریگز پاریلا، وزیر خارجه کوبا، در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: «این اقدامات غیرقابل قبول، خطر تشدید و منطقه‌ای شدن درگیری را با پیامدهای غیرقابل پیش‌بینی افزایش می‌دهد. ما به شدت حمله اسرائیل به کنسولگری ایران در دمشق را که نقض آشکار حاکمیت سوریه و قوانین بین‌المللی است، محکوم می‌کنیم.»
 
به نوشته سانا، ایوان گیل پینتو وزیر خارجه ونزوئلا نیز تجاوز رژیم اسرائیل را محکوم و بر همبستگی کشورش با مردم و دولت‌های ایران و سوریه تاکید کرد.
 
بر اساس بیانیه ای که به نقل از سایت رادیو هاوانا در کوبا منتشر شد، ونزوئلا این حمله را که نشان دهنده غیرمنطقی بودن رژیم صهیونیستی به عنوان بزرگترین منبع بی ثباتی در منطقه است، به شدت محکوم می کند.
 
گیل پینتو تاکید کرد: ونزوئلا با مردم و دولت های ایران و سوریه ابراز همبستگی می کند.
 
انتهای پیام/