هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 2 ارديبهشت 1403
ساعت 19:27
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 14 فروردين 1403 ساعت 21:16
سه شنبه 14 فروردين 1403 13:02 ساعت
2024-4-2 21:16:15
شناسه خبر : 378059
رنکینگ هفته چهاردهم فدراسیون جهانی تنیس روی میز منتشر شد و ملی‌پوشان کشورمان در این رنکینگ صعود کردند.
رنکینگ هفته چهاردهم فدراسیون جهانی تنیس روی میز منتشر شد و ملی‌پوشان کشورمان در این رنکینگ صعود کردند.
گروه ورزش-رجانیوز: فدراسیون جهانی تنیس روی میز رنکینگ هفته چهاردم خود را منتشر کرد و بنیامین فرجی ملی‌پوش تنیس روی میز ایران همچنان صدرنشین رده سنی نوجوانان جهان در رده سنی زیر ۱۵ سال است.
 
به گزارش رجانیوز، در این رده.بندی فرجی با ۳۵۷۰ امتیاز همچنان بالاتر از ورزشکارانی از کره‌جنوبی، پورتوریکو، ژاپن و چین در رتبه نخست جهان قرار گرفته و برای چهاردهمین هفته پیاپی رنکینگ نفر اول دنیا را حفظ کرده است. فرجی در رده سنی زیر ۱۷ سال با ۳۵۷۰ امتیاز کسب شده پس از نمایندگان چین ، ژاپن و قزاقستان در جایگاه ششم قرار دارد و در رده سنی زیر ۱۹ سال نیز در مرتبه ۱۷ دنیا جای است.
 
در رده سنی بزرگسالان نیز نوشاد عالمیان نفر اول ورزشکاران ایرانی در این رنکینگ با یک پله صعود به رده ۷۱ دنیا صعود کرد. امیرحسین هدایی با ۱۵ پله تنزل در رده ۱۳۲ دنیا جای گرفت و نیما عالمیان با صعودی یک پله‌ای جایگاه ۱۷۸ جهان را از آن خود کرد.
 
امیرمهدی کشاورزی بدون ارتقا در جای ۱۸۷ دنیا ایستاد و بنیامین فرجی در رده سنی بزرگسالان با صعودی ۱۶ پله‌ای بیشترین صعود را در بین ورزشکاران بزرگسال ایرانی داشت و موفق به صعود به جایگاه ۱۹۶ دنیا شد.
 
الینا رحیمی نیز پس از درخشش در کانتندر لبنان و کسب مدال نقره رقابت‌های زیر ۱۹ سال با صعود ۴۶ پله‌ای، رتبه ۷۸ رده سنی زیر ۱۹ را به خود اختصاص داد. باران ارجمند با دو پله صعود در رده ۱۳۶، وانیا یاوری با ۵ پله ارتقا در رده ۱۹۰، یکتا ادیبیان با ۱۱ پله صعود در رده ۳۱۵ و ثمین برگشایی با ۱۴ پله جابجایی در رتبه ۳۶۴ رده سنی زیر ۱۹ سال قرار گرفتند.
 
ندا شهسواری با ۳ پله صعود در رده ۳۸۴ دنیا ایستاد، شیما صفایی با دو پله صعود رده ۴۵۵ را به خود اختصاص داد و یکتا ادیبیان با ۴ پله صعود در جایگاه ۵۸۴ رده سنی بزرگسالان بانوان قرار گرفتند.
 
انتهای پیام/