هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 2 ارديبهشت 1403
ساعت 09:21
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 14 فروردين 1403 ساعت 19:30
سه شنبه 14 فروردين 1403 19:16 ساعت
2024-4-2 19:30:34
شناسه خبر : 378052
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: رصد معابر شهر از طریق دوربین‌های کنترل ترافیک افزایش ترافیک معابر پایتخت را به دلیل آغاز به کار ادارات و مدارس نسبت به روزهای قبل نشان می‌دهد.
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: رصد معابر شهر از طریق دوربین‌های کنترل ترافیک افزایش ترافیک معابر پایتخت را به دلیل آغاز به کار ادارات و مدارس نسبت به روزهای قبل نشان می‌دهد.
گروه اجتماعی-رجانیوز: سرهنگ علی اصغر شریفی روز سه‌شنبه در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت اظهار کرد: در بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق حوالی جنت آباد، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از حدود شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح دارای ترافیک در حال حرکت است.
 
به گزارش رجانیوز، وی افزود: در بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صیاد، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد شروع بار ترافیکی هستیم.
 
سرهنگ شریفی گفت: همچنین در مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، بزرگراه شهید حاج قاسم سلیمانی در مسیر شرق به غرب از قبل از پل صیاد بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان شروع بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.
 
وی یادآور شد: خیابان آزادی در مسیرغرب به شرق از استاد معین و جانبازان از میدان امام رضا (ع)، مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی در حال حرکت است.
 
سرهنگ شریفی افزود: تیم های پلیس راهور تهران بزرگ از ابتدای صبح در تمامی تقاطع‌ها، معابر و میادین شهر تهران به منظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند و طرح جناغی ها بمنظور نظم بخشی به بزرگراه‌ها در حال اجراست.
 
وی از راکبین موتورسیکلت خواست بدلیل انباشت گازهای سمی در داخل تونل‌ها و احتمال بیهوشی و تصادفات بدون برخورد، جدا خودداری کنند.
 
انتهای پیام/