هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 7 خرداد 1403
ساعت 22:25
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 14 فروردين 1403 ساعت 19:18
سه شنبه 14 فروردين 1403 19:16 ساعت
2024-4-2 19:18:14
شناسه خبر : 378044
بازیگر پیشکسوت تئاتر گفت: یکی از سنت‌های زیبا و حسن‌های نوروز همین دید و بازدیدها و صله رحم است، به دیدن یکدیگر بروید و از حال هم خبر بگیرید.
گروه فرهنگ-رجانیوز: مجید افشار اظهار داشت: نوروز را به همه هنرمندان و زحمت‌کشانی که هر کدام به نوعی گوشه‌ای از بار هنر این مرز و بوم را به دوش می‌کشند تبریک می‌گویم و از همه آنها تشکر می‌کنم.
 
به گزارش رجانیوز، وی افزود: نوروز از آیین‌های زیبای ما ایرانیان است که اجداد ما سال‌های سال با پایان زمستان و آمدن بهار آن را جشن می گرفتند. سبز شدن زمین، دید و بازدید و رفتن سرمای زمستان باعث می‌شد که مردم با یکدیگر دیداری تازه کنند و همدیگر را ببینند، یاد و یادگاری از خود به جای بگذارند و با این دید و بازدیدها از حال هم خبردار شوند.
 
افشار در این باره که مطالعه چه کتابی را برای نوروز پیشنهاد می‌کنید؟ گفت: مطالعه کتاب خیلی خوب است. هر کتابی که بخوانیم دوست جدید پیدا کرده‌ایم و بعد از چند سال اگر همان کتاب را بخوانیم یادی از یک دوست قدیمی کرده‌ایم و کتاب این خاصیت را دارد، پیشنهاد می‌کنم در نوروز کارها و کتاب‌هایی که طنز و شادی آور است مطالعه کنید و ببینید.
 
بازیگر پیشکسوت تئاتر در این باره که تماشای چه فیلم یا سریالی را برای نوروز به مردم پیشنهاد می‌کنید؟ گفت: سریال‌های تلویزیونی را که می‌بینم سریال‌های کمدی قشنگ، خوب و نشاط‌آوری است، حتی آنهایی که یک فضای تراژدی دارند، آموزنده است و درس و پیام با خود دارد.
 
وی افزود: سال خوبی برای همه مردم ایران به خصوص قشر تئاتر آرزو می‌کنم که نزدیک به ۶۰ سال خاک صحنه خوردم و کار کردم.
 
انتهای پیام/

ویدیوها


1. 171006863_480p.mp4 | دانلود فیلم