هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 1 ارديبهشت 1403
ساعت 05:44
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 14 فروردين 1403 ساعت 17:28
سه شنبه 14 فروردين 1403 17:27 ساعت
2024-4-2 17:28:33
شناسه خبر : 378004
ابوعلی العسکری مسئول امنیتی کتائب حزب الله عراق دوشنبه شب در پیامی از آمادگی مقاومت عراق برای تجهیز ۱۲ هزار رزمنده مقاومت اردن به سلاح خبر داد.
ابوعلی العسکری مسئول امنیتی کتائب حزب الله عراق دوشنبه شب در پیامی از آمادگی مقاومت عراق برای تجهیز ۱۲ هزار رزمنده مقاومت اردن به سلاح خبر داد.

گروه بین‌الملل-رجانیوز: ابوعلی العسکری در این پیام حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه را محکوم کرد.

 

به گزارش رجانیوز، وی در بخش دیگری از پیام خود، اعلام کرد: مقاومت اسلامی عراق تجهیزات خود را برای آمادگی برادران مجاهدان مقاومت اسلامی در اردن جهت رفع نیاز ۱۲ هزار رزمنده به سلاح‌های سبک و متوسط، پرتابگرهای ضد زره، موشک‌های تاکتیکی، میلیون‌ها تیر مهمات و چندین تن مواد منفجره آماده کرده‌ است.

 

مسئول امنیتی کتائب حزب الله عراق در این پیام، افزود: ما آماده آغاز مقدمات هستیم و کافی است مجاهدان حماس یا جهاد اسلامی به آن توصیه کنند، ابتدا راه زمینی را که به رژیم صهیونیستی می‌رسد، قطع می‌کنیم.

 

رسانه‌های دولتی سوریه عصر دوشنبه از حمله هوایی ارتش رژیم صهیونیستی از سمت منطقه جولان اشغالی به کنسولگری ایران در مجاورت سفارت جمهوری اسلامی ایران در شهر دمشق خبر دادند.

 

در همین رابطه، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای از شهادت سرداران محمدرضا زاهدی و محمدهادی حاج رحیمی و پنج تن از همراهان در جنایت تروریستی رژیم صهیونیستی در حمله موشکی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق خبر داد.

 

انتهای پیام/