هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 1 ارديبهشت 1403
ساعت 05:44
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 14 فروردين 1403 ساعت 16:46
سه شنبه 14 فروردين 1403 16:10 ساعت
2024-4-2 16:46:33
شناسه خبر : 377989
کنعانی در پیامی نوشت؛ حمله ارتش تروریست صهیونیستی به کاروان کمک رسانی سازمان مردم نهاد آشپزخانه مرکزی جهانی، شایسته محکومیت جهانی است.
کنعانی در پیامی نوشت؛ حمله ارتش تروریست صهیونیستی به کاروان کمک رسانی سازمان مردم نهاد آشپزخانه مرکزی جهانی، شایسته محکومیت جهانی است.
گروه سیاسی - رجانیوز: کنعانی در پیامی نوشت؛ حمله ارتش تروریست صهیونیستی به کاروان کمک رسانی سازمان مردم نهاد آشپزخانه مرکزی جهانی، شایسته محکومیت جهانی است.
 
به گزارش رجانیوز، کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه در پیامی در شبکه اجتماعی ایکس نوشت؛ حمله هدفمند ارتش تروریست صهیونیستی به کاروان کمک رسانی سازمان مردم نهاد "آشپزخانه مرکزی جهانی" که مسئولیت توزیع کمک‌های غذایی در نوار غزه را بر عهده دارد، شایسته محکومیت جهانی است.
 
وی ادامه داد: ضمن تسلیت و ابراز همدردی با خانواده‌های ۷ قربانی این جنایت هولناک که دارای ملیت‌های مختلف هستند، این جنایت بار دیگر تأیید می‌کند که رژیم اشغالگر صهیونیستی همچنان بر برنامه هدفمند خود برای تحمیل گرسنگی، ایجاد قحطی و کشتار سازمان یافته و هدفمند غیرنظامیان بی‌دفاع و هدف قرار دادن عمدی تیم‌های امدادی بین‌المللی و سازمان‌های بشردوستانه و مردم نهاد پافشاری می‌کند.
 
 
کنعانی اضافه کرد: این رویکرد ضدبشری به روشنی حاکی است که رژیم صهیونیستی به هیچ یک از موازین و مقررات بین‌المللی و نیز موازین جهانشمول اخلاقی و انسانی پایبند نیست.
سخنگوی وزارت خارجه همچنین نوشت؛ بی‌شک اینگونه جنایات سازمان یافته، تنها تنفر و خشم جهانی از رژیم منفور صهیونیستی و حامیان شناخته شده آن را عمق می‌بخشد و عزم و اراده ملت‌های جهان در حمایت از ملت مظلوم فلسطین در مقابل ظالمان اسرائیلی را راسخ‌تر می‌کند.
 
انتهای پیام/ 


4
پسندیدم