هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 1 ارديبهشت 1403
ساعت 05:38
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 14 فروردين 1403 ساعت 14:49
سه شنبه 14 فروردين 1403 14:35 ساعت
2024-4-2 14:49:23
شناسه خبر : 377932
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار سطح زرد برای مواج شدن آب‌های جنوب از احتمال اختلال در فعالیت‌های شیلاتی این مناطق خبر داد.
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار سطح زرد برای مواج شدن آب‌های جنوب از احتمال اختلال در فعالیت‌های شیلاتی این مناطق خبر داد.
گروه اجتماعی-رجانیوز: بر اساس هشدار سطح زرد سازمان هواشناسی، افزایش سرعت وزش باد و افزایش ارتفاع امواج دریا از امشب سه‌شنبه ۱۴ فروردین‌ماه تا روز جمعه موجب افزایش بیشینه سرعت وزش باد لحظه‌ای محدوده ۲۲ تا ۲۶ نات و افزایش بیشینه ارتفاع امواج دریا بین یک تا ۱/۵ متر در مناطق ساحلی و دور از ساحل خبر داد.
 
به گزارش رجانیوز، این سامانه مناطق ساحلی و دور از ساحل استان هرمزگان، در شرق خلیج‌فارس، تنگه هرمز و مناطق ساحلی و دور از ساحل استان‌های هرمزگان و سیستان و بلوچستان، در دریای عمان را در بر می‌گیرد.
 
اثر مخاطره اختلال در ترددهای دریایی، خطر غرق‌شدن شناگرها و پاره شدن تورهای صیادی و احتمال اختلال در فعالیت‌های شیلاتی و فعالیت‌های سکوهای نفتی اعلام شده است.
 
سازمان هواشناسی کشور به منع فعالیت‌های تفریحی و شیلاتی، منع ترددهای شناورهای سبک، اتخاذ تمهیدات لازم جهت فعالیت‌های ساحلی و فراساحل همچنین سکوهای نفتی توصیه کرده است.
 
انتهای پیام/