هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 2 ارديبهشت 1403
ساعت 18:14
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 14 فروردين 1403 ساعت 14:15
سه شنبه 14 فروردين 1403 14:08 ساعت
2024-4-2 14:15:26
شناسه خبر : 377913
حزب الله لبنان پایگاه صهیونیستی «المالکیه» را هدف حملات موشکی و راکتی قرار داد.
حزب الله لبنان پایگاه صهیونیستی «المالکیه» را هدف حملات موشکی و راکتی قرار داد.
گروه بین‌الملل-رجانیوز: حزب الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد: در حمایت از مردم مقاوم فلسطین در غزه، ساعت ۱:۲۵ دقیقه بامداد امروز مجاهدان ما تجمع نظامیان صهیونیستی در پایگاه المالکیه را هدف حملات راکتی قرار دادند.
 
به گزارش رجانیوز، حزب الله در بیانیه دیگری تاکید کرد که مجاهدان این جنبش صبح امروز ساعت ۵:۴۵ دقیقه پایگاه صهیونیستی المالکیه را هدف حملات موشکی قرار دادند.
 
حزب‌الله لبنان در چند ماه گذشته در پی جنایات هولناک رژیم صهیونیستی در نوار غزه و نسل‌کشی فلسطینیان در این منطقه، مواضع نظامی این رژیم را در شمال سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داده است؛ موضوعی که سبب هراس صهیونیست‌های شهرک‌نشین در این مناطق شده است.
 
تاکنون ده‌ها هزار صهیونیست از ترس حملات مقاومت از شهرک‌های نزدیک مرزهای لبنان خارج شده‌اند.
 
با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در حمایت از فلسطینیان و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.
 
در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.
 
انتهای پیام/