هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 1 ارديبهشت 1403
ساعت 04:39
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 13 فروردين 1403 ساعت 18:42
دوشنبه 13 فروردين 1403 18:30 ساعت
2024-4-1 18:42:29
شناسه خبر : 377878
بیست و دومین اجتماع مدافعان حرم همزمان با سالروز شهادت امیرالمومنین حضرت علی (ع) با حضور جمعی از مردم تهران و مداحان سرشناس در میدان امام حسین (ع) تهران برگزار شد.
بیست و دومین اجتماع مدافعان حرم همزمان با سالروز شهادت امیرالمومنین حضرت علی (ع) با حضور جمعی از مردم تهران و مداحان سرشناس در میدان امام حسین (ع) تهران برگزار شد.
گروه سیاست-رجانیوز: این مراسم با سخنرانی حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان و با شرکت جمعی از مداحان سرشناس و اقشار مختلف مردم عصر دوشنبه ۱۳ فروردین در میدان امام حسین (ع) برپا شد.
 
در این مراسم پس از قرائت قرآن توسط جعفر فردی قاری بین‌المللی، حجت‌الاسلام پناهیان سخنرانی کرد. مهدی رسولی، حجت بحرالعلومی، علی پورکاوه و عبدالرضا هلالی هم از مداحان این مراسم بودند.
 
حجت الاسلام پناهیان در این مراسم گفت: من به این مردم سلحشور که نام آنها در تاریخ ماندگار است، می گویم که تنها منجی شما علی بن ابی طالب است.
 
وی ادامه داد: مردم ایران در هر کجا که باید از مسلمانی دفاع کنند، حضور دارند، چون استاد آنها امیرالمومنین (ع) به آنها آموخته داده است که درباره مظلوم نباید ساکت بود.
 
 
وی خطاب به شرکت کنندگان در این اجتماع که شعار مرگ بر آمریکا سرداده بودند، گفت: شعار مرگ بر آمریکا را در روز قدس بگویید. رژیم صهیونیستی تا به امروز تا این حد خار و ذلیل نشده است. امروز دل های شما به دلیل این جنایت ها خون است، دعای دل های شکسته شما در جهان و کائنات و در لحظه های پیروزی موثر است. آفرین به شما ملت ایران که فلسطین را تنها نگذاشتید.
 
 
به گزارش ایرنا، سال گذشته این مراسم با شعار «ارتش فدای زینب» با محوریت شهدای ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. امسال اجتماع مدافعان حرم دوشنبه ۱۳ فروردین از ساعت ۱۵ با حضور تهرانی‌ها به همت هیأت الرضا(ع) در میدان امام حسین برگزار شد.