هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 1 ارديبهشت 1403
ساعت 04:41
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 12 فروردين 1403 ساعت 21:15
يكشنبه 12 فروردين 1403 21:14 ساعت
2024-3-31 21:15:39
شناسه خبر : 377868
رژیم صهیونیستی خبرنگاران را در محوطه بیمارستان الاقصی در دیر البلح در مرکز غزه هدف قرار داد و با شهادت۲ تن دیگر، تعداد شهدای غزه به ۳۲ هزار و ۷۸۲ رسید.
رژیم صهیونیستی خبرنگاران را در محوطه بیمارستان الاقصی در دیر البلح در مرکز غزه هدف قرار داد و با شهادت۲ تن دیگر، تعداد شهدای غزه به ۳۲ هزار و ۷۸۲ رسید.
گروه بین‌الملل-رجانیوز: دفتر رسانه‌ای دولت غزه می‌گوید رژیم صهیونیستی با بمباران چادرهای خبرنگاران و آوارگان داخل بیمارستان شهدای الاقصی، مرتکب قتل عام جدیدی شده است.
 
ارتش رژیم صهیونیستی چادر خبرنگاران را در محوطه بیمارستان الاقصی در دیرالبلح هدف قرار داد و بر اساس گزارش‌های اولیه، ۲ فلسطینی کشته و تعدادی از خبرنگاران زخمی و به داخل بیمارستان منتقل شدند.
 
این دفتر از تمامی سازمان‌های بین‌المللی، منطقه‌ای و محلی مرتبط با امور بهداشتی و پزشکی خواست تا این جنایت وحشتناک را محکوم کنند.
 
در بیانیه منتشر شده در تلگرام آمده است: ما، دولت آمریکا، اشغالگران و جامعه بین‌الملل را به دلیل حمایت نظامی و سیاسی از اشغالگری مسئول کامل این جنایت می‌دانیم.
 
این بخش جدیدی از حملات مداوم اسرائیل به خبرنگاران است.
 
خبرنگاران در طول این درگیری به طور هدفمند هدف قرار گرفته اند. از ماه اکتبر تاکنون بیش از ۱۳۰ روزنامه نگار فلسطینی به کشته شدند.
 
وزارت بهداشت غزه در بیانیه ای اعلام کرد که تعداد شهدای حملات اسرائیل به غزه به ۳۲ هزار و ۷۸۲ نفر رسیده است و از ۷ اکتبر (۱۵ مهر) تاکنون نیز ۷۵ هزار و ۲۹۸ نفر مجروح شده اند.
 
این آمار، ۷۷ کشته و ۱۰۸ زخمی در ۲۴ ساعت گذشته را شامل می‌شود.
 
شبکه خبری القاهره مصر می‌گوید مذاکرات برای آتش‌بس در غزه امروز (یکشنبه) در قاهره از سر گرفته می‌شود.
 
انتهای پیام/