هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 1 ارديبهشت 1403
ساعت 05:22
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 22 اسفند 1402 ساعت 14:28
سه شنبه 22 اسفند 1402 14:16 ساعت
2024-3-12 14:28:02
شناسه خبر : 376995
تعداد زیادی از هنرمندان حاضر در مراسم اسکار از سنجاق سینه‌ای به قصد حمایت از آتش بس دائمی و حمایت از مردم غزه استفاده کردند. کارگردان آمریکایی اوا دوورنی و دو بازیگر فیلمش، هر سه از این سنجاق استفاده کردند.
تعداد زیادی از هنرمندان حاضر در مراسم اسکار از سنجاق سینه‌ای به قصد حمایت از آتش بس دائمی و حمایت از مردم غزه استفاده کردند. کارگردان آمریکایی اوا دوورنی و دو بازیگر فیلمش، هر سه از این سنجاق استفاده کردند.
گروه بین‌الملل-رجانیوز: جشن آکادمی اسکار شاید بزرگترین جشن سینمایی سالانه جهان باشد. جشنی که امسال ۹۶مین سال خود را جشن گرفتن و هنرمندان از سرتاسر دنیا در آن جمع شدند. این جشنواره امسال اما حاشیه‌ای داشت که از برهنه بر صحنه آمدن مجری و درو کردن جایزه‌ها توسط فیلم اوپنهایمر برای بسیاری از مخاطبان جالب‌تر بود.
 
به گزارش رجانیوز، تعداد زیادی از هنرمندان حاضر در این مراسم از سنجاق سینه‌ای به قصد حمایت از آتش بس دائمی و حمایت از مردم غزه استفاده کردند. کارگردان آمریکایی اوا دوورنی و دو بازیگر فیلمش یعنی مارک روفالو و احمد ریز که با هم به فرش قرمز آمده بودند، هر سه از این سنجاق استفاده کردند. رامی یوسف نیز که به خاطر فیلم مورد استقبال قرار گرفته «poor things» نامزد بهترین بازیگر اول مرد شده بود، با همین سنجاق در مراسم حاضر شد.
 
رامی یوسف همچنین در پاسخ به خبرنگاران در این باره گفت:« ما از صدای‌مان برای حمایت از مظلوم استفاده می‌‌کنیم. و مسئله امروز جلوگیری از کشته شدن کودکان است». کارگردان انگلیسی، جاناتان گلیزر نیز پس از دریافت جایزه‌اش برای بهترین فیلم خارجی اسکار یعنی «منطقه مورد علاقه» نیز از خشونت رژیم صهیونیستی انتقاد کرد و گفت:« آنچه از هفت اکتبر در جریان است مصداق بارز و علنی برخورد فاشیستی است، چیزی که از جنگ جهانی تا کنون بی‌سابقه بوده است».
 
خواننده معروف بیلی آيلیش و همراه نیز در مراسم اسکار از همین سنجاق «هنرمندان برای آتش‌بس» استفاده کردند. عملکرد ظالمان رژیم صهیونیستی اعتراض مردم را در سرتاسر جهان حتی کشورهایی که در آن سوال پرسیدن درباره هلوکاست جرم است را برانگیخته است و اکثر مردم جهان با هر عقیده‌ای با عملکرد فعلی رژیم صهیونیستی مخالف هستند. این در حالی‌ست که بسیاری از چهره‌های معروف کشور ما، از ترس فحش شنیدن از ربات‌ها و سایبری‌ها درباره مسئله غزه کاملا سکوت کردند.
 
انتهای پیام/