هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 24 فروردين 1403
ساعت 15:03
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 14 اسفند 1402 ساعت 14:33
دوشنبه 14 اسفند 1402 14:25 ساعت
2024-3-4 14:33:06
شناسه خبر : 376409
 معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی از ابلاغیه این سازمان جهت آمادگی مراکز درمانی خصوصی و مطب‌های پزشکی به منظور مشارکت در ارایه خدمات درمانی مورد لزوم در تعطیلات نوروز خبر داد.
معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی از ابلاغیه این سازمان جهت آمادگی مراکز درمانی خصوصی و مطب‌های پزشکی به منظور مشارکت در ارایه خدمات درمانی مورد لزوم در تعطیلات نوروز خبر داد.
گروه اجتماعی - رجانیوز: معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی از ابلاغیه این سازمان جهت آمادگی مراکز درمانی خصوصی و مطب‌های پزشکی به منظور مشارکت در ارایه خدمات درمانی مورد لزوم در تعطیلات نوروز خبر داد.
 
به گزارش رجانیوز، دکتر رضا لاری‌پور، با اشاره به نزدیک بودن تعطیلات نوروزی و لزوم آمادگی واحد‌های مختلف نظام سلامت جهت ارایه خدمات مورد لزوم به مردم، گفت: طی ابلاغیه‌ای به نظام‌پزشکی‌های سراسر کشور، بر آمادگی موسسات تشخیصی درمانی بخش خصوصی و همچنین مطب‌های رشته‌های مختلف پزشکی به منظور مشارکت در ارایه خدمات درمانی و پوشش مطلوب خدمات سرپایی و بستری در ایام عید تاکید شده است.
 
 وی گفت: نظام پزشکی‌های سراسر کشور آماده‌اند ضمن هماهنگی‌های لازم جهت آمادگی اورژانس‌های مراکز درمانی، تصویربرداری، آزمایشگاه‌ها و مطب‌ها، تمهیدات لازم جهت مشارکت و همکاری‌های مطلوب با دانشگاه‌های علوم پزشکی و شبکه‌های بهداشت و درمان شهرستان‌های تحت پوشش خود را با هدف ارایه خدمات بهینه در این ایام، صورت دهند.
 
معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی تاکید کرد: بر این اساس با برنامه ریزی‌های وزارت بهداشت لازم است علاوه بر برخی مراکز درمانی خصوصی، همه مراکز درمانی و بیمارستان‌های دولتی برابر دستورالعمل‌های صادره سالیانه در ایام نوروز و همچنین متخصصان رشته‌های مختلف به ویژه کسانی که فعالیت مستقیم در اورژانس دارند، مطابق برنامه شیفت کاری در مراکز حضور داشته باشند و همچنین بر دسترسی سریع به سایر متخصصان نیز هر ساله مورد تاکید است.
 
انتهای پیام/