هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 31 فروردين 1403
ساعت 00:09
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 13 اسفند 1402 ساعت 23:17
يكشنبه 13 اسفند 1402 23:15 ساعت
2024-3-3 23:17:46
شناسه خبر : 376384
تروریست عامل موساد که قصد داشت مجمتع کارگاهی وزارت دفاع در اصفهان را منفجر کند، اعدام شد.
تروریست عامل موساد که قصد داشت مجمتع کارگاهی وزارت دفاع در اصفهان را منفجر کند، اعدام شد.
گروه سیاست-رجانیوز: یک تروریست عامل موساد که ۸ بهمن پارسال با هدایت افسر اطلاعاتی موساد (سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی) قصد داشت مجتمع کارگاهی وزارت دفاع در اصفهان را منفجر کند، اعدام شد.
 
۸ بهمن سال گذشته وزارت دفاع و پشتیانی نیروهای مسلح با انتشار اطلاعیه‌ای  اعلام کرد که حوالی ساعت ۲۳:۳۰ حمله ناموفق با استفاده از ریزپرنده به یکی از مجتمع‌های کارگاهی وزارت دفاع صورت گرفت و خوشبختانه با پیش‌بینی‌ها و تمهیدات پدافندی صورت‌گرفته یکی از آنها مورد اصابت پدافند هوایی مجتمع و دو فروند دیگر آنها در تله‌های پدافندی گرفتار و منفجر شدند.
 
یکی از عوامل اصلی انجام این عملیات، اسفند ماه سال ۹۸ از طریق فضای مجازی با عوامل موساد ارتباط می گیرد. این فرد از سال ۹۸ تا سال ۱۴۰۱ عملیات های مختلفی برای موساد در کشور انجام می دهد تا برای انجام عملیات های بزرگ تر آماده شود.
 
در سال ۱۴۰۱ این عامل موساد در اصفهان با اجاره سوله ای و خرید یک نیسان و ۳ خودروی سواری، چند ریز پرنده را وارد کشور کرد.
 
۸ بهمن ماه سال گذشته ۴ ریز پرنده که از طریق ماهواره های رژیم صهیونیستی هدایت می شدندبه سمت یکی از مراکز وزارت دفاع حرکت کردند که سامانه های پدافندی انها را شناسایی و مورد هدف قرار می دهد.
 
حجت الاسلام و المسلمین جعفری رییس کل دادگستری اصفهان در این زمینه گفت: این عامل موساد با هویت جعلی از کشور خارج می شود و در نهایت ۱۳ روز بعد  با هماهنگی قضایی و تلاش سربازان گمنام امام زملن(عج) در وزارت اطلاعات و سپاه در یکی از کشور های همسایه دستگیر می شود.
 
در نهایت حکم اعدام این عامل موساد امروز اجرا شد.
 
انتهای پیام/