هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 24 فروردين 1403
ساعت 16:41
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 12 اسفند 1402 ساعت 16:11
شنبه 12 اسفند 1402 16:07 ساعت
2024-3-2 16:11:57
شناسه خبر : 376367
 در نتیجه جنایات رژیم صهیونیستی طی ۲۴ ساعت گذشته در غزه ۹۲ فلسطینی به شهادت رسیده و ۱۵۶ تن دیگر زخمی شدند.
در نتیجه جنایات رژیم صهیونیستی طی ۲۴ ساعت گذشته در غزه ۹۲ فلسطینی به شهادت رسیده و ۱۵۶ تن دیگر زخمی شدند.
گروه بین الملل - رجانیوز: در نتیجه جنایات رژیم صهیونیستی طی ۲۴ ساعت گذشته در غزه ۹۲ فلسطینی به شهادت رسیده و ۱۵۶ تن دیگر زخمی شدند.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از خبرگزاری فلسطینی شهاب، وزارت بهداشت غزه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که رژیم صهیونیستی طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ جنایت ضد مردم بی‌پناه غزه انجام داده که در نتیجه این اقدامات ۹۲ نفر به شهادت رسیده و ۱۵۶ تن دیگر زخمی شدند.
 
به این ترتیب تعداد شهدای تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه از ابتدای هفتم اکتبر تاکنون به عدد ۳۰۳۲۰ شهید رسیده و بالغ بر ۷۱۵۳۳ نفر نیز در این حمله‌ها زخمی شده اند.
 
این بیانیه می‌افزاید که پیکر تعدادی از شهدا همچنان زیر آوارها باقی مانده یا در مسیرهای مواصلاتی رها شده و رژیم صهیونیستی اجازه دسترسی کادر پزشکی و نیروهای امدادی به این افراد را نمی‌دهد.
 
همچنین با پیدا شدن پیکر یک شهید دیگر از محل جنایت رژیم صهیونیستی در میدان نابلسی در غزه تعداد شهدای این جنایت به ۱۱۶ نفر رسید.
 
پنج‌شنبه گذشته رژیم صهیونیستی هزاران آواره فلسطینی در انتظار کمک‌های بشردوستانه از شهرهای مختلف غزه را گلوله باران کرد. براساس گزارش‌ها، این حمله جنایت آمیز در حالی صورت گرفت، که هزاران فلسطینی از شهر غزه، جبالیا و بیت حانون در میدان نابلسی منتظر رسیدن کامیون‌های کمک‌های بشردوستانه در جاده ساحلی هارون الرشید در منطقه شیخ عجلین در غرب شهر غزه بودند. در این حمله دست کم ۱۱۶ نفر به شهادت رسیده و صدها نفر دیگر زخمی شدند.
 
انتهای پیام/