هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 24 فروردين 1403
ساعت 15:59
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 12 اسفند 1402 ساعت 16:09
شنبه 12 اسفند 1402 16:07 ساعت
2024-3-2 16:09:13
شناسه خبر : 376365
جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف ۱۹ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر سمنان و فراجا خبر داد.
جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف ۱۹ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر سمنان و فراجا خبر داد.
گروه اجتماعی - رجانیوز: جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف ۱۹ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر سمنان و فراجا خبر داد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از ایسنا، سرهنگ سیدعلی میراحمدی ۱۲ اسفندماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با تلاش های اطلاعاتی چند ماهه پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا بر روی یکی از عناصر اصلی ترانزیت مواد مخدر در کشور، مشخص شد این باند حرفه ای قصد دارد مقادیر زیادی تریاک را در پوشش یک دستگاه صنعتی به خارج از کشور منتقل کند.
 
 وی افزود: به منظور جلوگیری از توزیع مواد مخدر در سطح کشور در یک تعامل اطلاعاتی و عملیات هوشمندانه با پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا، ماموران انتظامی استان سمنان با تعقیب خودروی حامل دستگاه صنعتی و یک دستگاه خودروی لیفانی که آن را همراهی کرده بود تا دل کویر دامغان و همچنین با استفاده از ظرفیت یگان پهپادی استان متوجه شدند خودروی موصوف در یکی از روستاهای جنوبی دامغان در یک دامداری مخفی شده است تا عملیات جاسازی مواد مخدر در دستگاه صنعتی را آغاز کنند. 
 
 
سرهنگ میر احمدی با بیان اینکه تیم های عملیاتی پلیس مواد مخدر استان موفق شدند در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه با ورود به دامداری مالک آن را دستگیر کنند، ادامه داد:
 
ماموران در بازرسی دستگاه مربوطه ۱۹ کیلوگرم تریاک را که در داخل آن به صورت حرفه ای جاساز شده بود کشف و ضبط کردند.
 
 وی این کشف را پایان ماجرا ندانست و گفت: با توجه به اینکه سرکرده و نفرات دیگر این باند در محل دامداری حضور نداشتند اقدامات اطلاعاتی و فنی پلیس برای شناسایی آنها در شهر دامغان آغاز و سرانجام سرکرده باند در بیمارستان دامغان طی یک عملیات برق آسا و غافلگیرانه دستگیر و نفر سوم که در روستایی اطراف این شهرستان مخفی شده بود شناسایی و تسلیم پلیس شد. 
 
جانشین فرمانده انتظامی استان در پایان خاطرنشان کرد: اشراف اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با روحیه جهادی و تلاش کارکنان خدوم باعث شد تا قاچاقچیان نتوانند به راحتی به اهداف شوم و پلید خود برسند.
 
انتهای پیام/