هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 24 فروردين 1403
ساعت 16:28
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 12 اسفند 1402 ساعت 16:06
شنبه 12 اسفند 1402 15:57 ساعت
2024-3-2 16:06:07
شناسه خبر : 376363
برنامه جهانی غذا هشدار داد که در نتیجه جنایت های رژیم صهیونیستی در غذا، هزاران نفر در نوار غزه با قحطی و گرسنگی دست و پنجه نرم می کنند.
برنامه جهانی غذا هشدار داد که در نتیجه جنایت های رژیم صهیونیستی در غذا، هزاران نفر در نوار غزه با قحطی و گرسنگی دست و پنجه نرم می کنند.
گروه بین الملل - رجانیوز: برنامه جهانی غذا هشدار داد که در نتیجه جنایت های رژیم صهیونیستی در غذا، هزاران نفر در نوار غزه با قحطی و گرسنگی دست و پنجه نرم می کنند.  
 
به گزارش رجانیوز به نقل از شبکه الجزیره، برنامه جهانی غذا درباره بحران گرسنگی در نوار غزه هشدار داد.
 
برنامه جهانی غذا روز شنبه اعلام کرد: گرسنگی در کمین شمال غزه است، زیرا این منطقه در هفته‌های اخیر فقط مقدار اندکی کمک دریافت کرده است.
 
برنامه جهانی غذا در بیانیه امروز خود تاکید کرد که حدود ۳۰۰ هزار نفر در این منطقه با مقدار بسیار کم غذا یا آب پاکیزه، زندگی خود را می‌گذرانند.
 
سخنگوی وزارت بهداشت نوار غزه در گفتگو با شبکه الجزیره تصریح کرد: اشغالگران صهیونیست یک جنگ جدید علیه ساکنان نوار غزه به نام جنگ گرسنگی راه انداخته‌اند.
 
وی افزود: تعداد شهروندان فلسطینی که در اثر گرسنگی جان خود را از دست می‌دهند در حال افزایش است. کودکان فلسطینی بخش قابل توجهی از این شهدا را تشکیل می‌دهند. این مسؤول فلسطینی اضافه کرد: کودکانی که در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند در معرض مرگ بر اثر گرسنگی قرار دارند.
 
انتهای پیام/ 


24
پسندیدم