هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 24 فروردين 1403
ساعت 16:29
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 12 اسفند 1402 ساعت 15:22
شنبه 12 اسفند 1402 15:08 ساعت
2024-3-2 15:22:42
شناسه خبر : 376356
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز شنبه ۱۲ اسفند ماه با ۳۱ و ۷۸۲ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۸۶ هزار و ۶۰۹ واحد ایستاد.
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز شنبه ۱۲ اسفند ماه با ۳۱ و ۷۸۲ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۸۶ هزار و ۶۰۹ واحد ایستاد.
گروه اقتصادی - رجانیوز: شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز شنبه ۱۲ اسفند ماه با ۳۱ و ۷۸۲ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۸۶ هزار و ۶۰۹ واحد ایستاد.
 
به گزارش رجانیوز،  شاخص کل هم‌وزن در پایان معاملات روز جاری با ۱۰ هزار و ۵۳۹ واحد رشد به ۷۲۴ هزار و ۷۱۲ واحد و شاخص قیمت نیز با رشد ۵ هزار و ۹۳۳ واحدی به ۴۰۸ هزار و ۱۷ واحد رسید.
 
معامله‌گران در بورس تهران بیش از ۱۲ میلیارد و ۲۹۱ میلیون سهم، اوراق مالی و حق تقدم را با انجام بیش از ۳۹۹ هزار معامله انجام دادوستد کردند که ارزش آن به بیش از ۷۲ هزار و ۴۵۵ میلیارد ریال رسید.
 
نمادهای فولاد، شپناریال شبندر، وغدیر، شتران، تاپیکو و وبملت با بیشترین اثر مثبت نقش زیادی را در رشد شاخص بورس تهران داشتند. گروه خودرو امروز برترین گروه معاملات بورس تهران بود.
 
شاخص کل فرابورس ایران نیز با ۳۲۸ واحد رشد در پایان معاملات روز جاری به ۲۴ هزار و ۷۷۸ واحد رسید.
 
معامله‌گران امروز بیش از ۳۱۶ هزار معامله انجام دادند که حاصل آن دست به دست شدن بیش از بیش از ۵ میلیارد و ۸۵۵ میلیون سهم، اوراق مالی و تقدم بود.
 
نمادهای آریا، خاور، هرمز، وسپهر، خدیزل، فزر و فصبا بیشترین اثر مثبت را در رشد شاخص فرابورس داشتند.
 
انتهای پیام/