هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 24 فروردين 1403
ساعت 15:16
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 12 اسفند 1402 ساعت 15:18
شنبه 12 اسفند 1402 15:08 ساعت
2024-3-2 15:18:08
شناسه خبر : 376352
رئیس مرکز اورژانس استان تهران از کشته و زخمی شدن ۳ نفر حین ساخت مواد محترقه دست‌ساز در پایتخت خبر داد.
رئیس مرکز اورژانس استان تهران از کشته و زخمی شدن ۳ نفر حین ساخت مواد محترقه دست‌ساز در پایتخت خبر داد.
گروه اجتماعی - رجانیوز: رئیس مرکز اورژانس استان تهران از کشته و زخمی شدن ۳ نفر حین ساخت مواد محترقه دست‌ساز در پایتخت خبر داد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از همشهری آنلاین، محمداسماعیل توکلی رئیس مرکز اورژانس استان تهران به ۲ ماموریت اورژانس استان تهران در روز گذشته اشاره کرد و گفت:‌ در هر دوی این ماموریت‌ها بالگرد اورژانس به پرواز درآمد و مصدومان را به مراکز درمانی انتقال داد. حادثه نخست در ساعت ۱۱:۳۳ دیروز رخ داد و در جریان آن مردی ۴۶ ساله که با علائم خفگی به بیمارستان ستاری قرچک‌ ورامین منتقل شده بود به وسیله بالگرد اورژانس به تهران انتقال داده شد.
 
وی ادامه داد:‌ در این ماموریت بالگرد اورژانس تهران به پرواز درآمد و با اقدامات حمایتی و پایش قلبی و تنفسی و علائم حیاتی به پد بوستان ولایت منتقل و شده و در آنجا به وسیله آمبولانس به بیمارستان لقمان انتقال داده شد.
 
 
رئیس مرکز اورژانس استان تهران ماموریت دوم را مرتبط با چهارشنبه‌سوری اعلام کرد و گفت: این حادثه در ساعت ۱۳:۵۸ به مرکز فوریت‌های امدادی اورژانس ۱۱۵ اطلاع داده شد و درپی آن عوامل اورژانس به محل حادثه واقع در بزرگراه آزادگان، روستای علی‌آباد قاجار اعزام شدند.
 
توکلی افزود:‌ با حضور عوامل اورژانس در محل مشاهده شد که این حادثه در جریان انفجار مواد محترقه رخ داده و در جریان آن ۳ نفر که در حال ساخت نارنجک‌های دستی بودند، دچار حادثه شدند.
 
وی با بیان اینکه در این حادثه یک نفر جان خود را از دست داد، گفت: ۲ نفر نیز مصدوم شدند که یکی از این افراد با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد. همچنین بالگرد اورژانس به پرواز درآمد و یک نوجوان ۱۲ ساله را که از ناحیه هر دو دست آسیب دیده بود، به بیمارستان امام خمینی منتقل کرد.
 
انتهای پیام/ 


18
پسندیدم