هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 7 خرداد 1403
ساعت 23:34
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 9 اسفند 1402 ساعت 13:16
چهارشنبه 9 اسفند 1402 13:12 ساعت
2024-2-28 13:16:47
شناسه خبر : 376241
 رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا تاکید کرد: از سفرهای غیرضروری به دلیل شرایط جوی پرهیز کنید.
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا تاکید کرد: از سفرهای غیرضروری به دلیل شرایط جوی پرهیز کنید.
گروه اجتماعی - رجانیوز: رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا تاکید کرد: از سفرهای غیرضروری به دلیل شرایط جوی پرهیز کنید.
 
به گزارش رجانیوز، سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: با توجه به هشدار سطح نارنجی هواشناسی مبنی بر تشدید فعالیت سامانه بارشی و برودت هوا و وزش باد شدید، از امروز تا پایان روز جمعه در اکثر استان‌های کشور به ویژه در استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان، بوشهر و فارس، گیلان، مازندران، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، یزد، اصفهان، چهار محال و بختیاری، خوزستان، لرستان، مرکزی، قم، همدان، کرمانشاه، کردستان، فارس، سمنان، کرمان، البرز، قزوین، تهران، گلستان، خراسان شمالی ضروری است هموطنان از سفرهای غیرضروری پرهیز کرده و در صورت ضرورت حتماً با اطلاع کامل از شرایط جاده‌ها اقدام به سفر کنند.
 
وی افزود: رانندگی در این شرایط نیازمند آمادگی و مهارت‌های بیشتری بوده و توصیه پلیس همراه داشتن تجهیزات کامل زمستانی خودرو و رعایت سرعت مطمئنه و افزایش فاصله طولی با خودرو جلویی به منظور پیشگیری از تصادفات است.
 
سرهنگ شیرانی گفت: بارندگی‌ها باعث افزایش لغزندگی سطح معابر شده و خطر واژگونی را افزایش می‌دهد.
 
وی افزود: پیش بینی افزایش طول زمان سفرها در این شرایط برای همه رانندگان خصوصاً رانندگان ناوگان حمل بار و مسافر ضروری است.
 
انتهای پیام/