هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 2 ارديبهشت 1403
ساعت 20:11
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 9 اسفند 1402 ساعت 09:43
چهارشنبه 9 اسفند 1402 09:16 ساعت
2024-2-28 09:43:04
شناسه خبر : 376225
 رسانه‌ای آمریکایی مدعی شد که واشنگتن به رژیم اسرائیل کمتر از یک ماه مهلت داده تا برای عدم استفاده از سلاح‌های خود علیه غیرنظامیان در غزه تعهد کتبی بدهد.
رسانه‌ای آمریکایی مدعی شد که واشنگتن به رژیم اسرائیل کمتر از یک ماه مهلت داده تا برای عدم استفاده از سلاح‌های خود علیه غیرنظامیان در غزه تعهد کتبی بدهد.
گروه بین الملل - رجانیوز: رسانه‌ای آمریکایی مدعی شد که واشنگتن به رژیم اسرائیل کمتر از یک ماه مهلت داده تا برای عدم استفاده از سلاح‌های خود علیه غیرنظامیان در غزه تعهد کتبی بدهد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، وب سایت خبری آکسیوس آمریکا که نزدیک به رژیم اسرائیل است، بامداد امروز چهارشنبه به نقل از مسئولان آمریکایی مدعی شد که واشنگتن به رژیم تل‌اویو تا نیمه مارس (اواخر اسفند) مهلت داده تا سندی را امضا کند که به موجب آن، این رژیم ملزم به رعایت قوانین بین الملل در حین استفاده از تسلیحات آمریکایی خواهد بود!
 
این سند همچنین از صهیونیست‌ها می‌خواهد که به ورود کمک‌های انسانی به نوار غزه غزه بدون مانع تراشی اجازه دهند.
 
آکسیوس مدعی شده چنانچه اسرائیل به تعهداتش عمل نکند، انتقال سلاح به اراضی اشغالی «موقتا» متوقف خواهد شد. بنا به این ادعا، این تصمیم آمریکا بعد از آن گرفته شده است که شماری از سناتورها از اینکه سلاح‌های آمریکایی علیه غیرنظامیان غزه استفاده شده، ابراز نگرانی کرده‌اند.
 
حملات رژیم اسرائیل به نوار غزه طی بیش از 140 روز گذشته منجر به شهادت نزدیک به 30 هزار نفر و زخمی شدن بیش از 70 هزار نفر و ویرانی گسترده در این منطقه شده است.
 
انتهای پیام/