هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 1 مرداد 1403
ساعت 03:42
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 8 اسفند 1402 ساعت 15:49
سه شنبه 8 اسفند 1402 14:37 ساعت
2024-2-27 15:49:03
شناسه خبر : 376209
 نظامیان صهیونیست هر روز به شهرهای مختلف کرانه باختری یورش برده و تعداد زیادی از جوانان فلسطینی را بدون دلیل موجه و با هدف گسترش ترس و وحشت در میان ساکنان این منطقه‌ها بازداشت می‌کنند.
نظامیان صهیونیست هر روز به شهرهای مختلف کرانه باختری یورش برده و تعداد زیادی از جوانان فلسطینی را بدون دلیل موجه و با هدف گسترش ترس و وحشت در میان ساکنان این منطقه‌ها بازداشت می‌کنند.
گروه بین الملل - رجانیوز: نظامیان صهیونیست هر روز به شهرهای مختلف کرانه باختری یورش برده و تعداد زیادی از جوانان فلسطینی را بدون دلیل موجه و با هدف گسترش ترس و وحشت در میان ساکنان این منطقه‌ها بازداشت می‌کنند.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فلسطین الیوم، ارتش رژیم صهیونیستی بعد از آغاز عملیات طوفان الاقصی از سوی نیروهای مقاومت فلسطین علیه اراضی اشغالی در تاریخ هفت اکتبر سال گذشته میلادی تاکنون سیاست حمله‌های روزانه را علیه شهرهای مختلف کرانه باختری و تفتیش بی‌دلیل خانه‌های فلسطینی‌ها در این منطقه‌ها در دستور کار خود قرار داده است.
 
نظامیان صهیونیست در ساعت‌های بامداد هر روز به شهرهای مختلف کرانه باختری یورش برده و تعداد زیادی از جوانان فلسطینی را بدون دلیل موجه و با هدف گسترش ترس و وحشت در میان ساکنان این منطقه‌ها و خاموش کردن نطفه هر گونه حرکت ضد صهیونیستی بازداشت می‌کنند.
 
موج بازداشت‌ها در کرانه باختری به کارگران فلسطینی اهل نوار غزه که در این منطقه ساکن هستند نیز کشیده شده است به طوری که اشغالگران صهیونیست ۳۰ کارگر را در جریان حمله به یک محله مسکونی در روستای برطعه در جنین بازداشت کردند.
 
روز گذشته نیز شهر البیره و اردوگاه‌های الدهیشه در بیت لحم و عین السلطان در شمال اریحا نیز شاهد این حمله نظامیان صهیونیست بوده است. عناصر متجاوز در جریان حمله به نابلس تعدادی از کارگران فلسطینی اهل غزه را بازداشت کردند.
 
انتهای پیام/ 


 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home