هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 2 ارديبهشت 1403
ساعت 20:06
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 8 اسفند 1402 ساعت 13:18
سه شنبه 8 اسفند 1402 12:20 ساعت
2024-2-27 13:18:49
شناسه خبر : 376198
یک رسانه صهیونیستی اذعان کرد که حزب الله لبنان در ۲۴ ساعت گذشته دست کم ۱۰۰ فروند موشک به شمال فلسطین اشغالی شلیک کرده است.
یک رسانه صهیونیستی اذعان کرد که حزب الله لبنان در ۲۴ ساعت گذشته دست کم ۱۰۰ فروند موشک به شمال فلسطین اشغالی شلیک کرده است.
گروه بین الملل - رجانیوز:  یک رسانه صهیونیستی اذعان کرد که حزب الله لبنان در ۲۴ ساعت گذشته دست کم ۱۰۰ فروند موشک به شمال فلسطین اشغالی شلیک کرده است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از ایرنا، کانال ۱۳ رژیم صهیونیستی با اشاره به حملات پیاپی حزب الله لبنان به سرزمین های اشغالی، افزود که تنها ۴۰ فروند موشک امروز سه شنبه از لبنان به سمت پایگاه کنترل و نظارت هوایی راهبردی «میرون» در شمال فلسطین اشغالی شلیک شده است.
 
در همین راستا، رسانه‌های رژیم صهیونیستی نیز اعلام کردند که صدای چندین انفجار در پی شلیک این موشک ها در شمال فلسطین اشغالی به گوش رسید.
 
حزب الله لبنان امروز در بیانیه ای اعلام کرد که پایگاه راهبردی کنترل و نظارت هوایی میرون بر فراز کوه جبل الجرمق را با موج گسترده ای از موشک ها هدف قرار داده است.
 
رزمندگان حزب الله لبنان پیش از این نیز دو بار پایگاه میرون را موشک باران کرده بودند.
 
پایگاه میرون با دارا بودن شمار زیادی از نیروهای زبده ارتش رژیم صهیونیستی، مرکز کنترل و مدیریت عملیات های هوایی ارتش رژیم صهیونیستی در ناحیه لبنان، سوریه، قبرس و منطقه شمالی بخش شرق دریای مدیترانه است و مرکز اصلی عملیات ارسال پارازیت در این مناطق به شمار می رود.
 
حزب‌الله لبنان عصر دیروز دوشنبه نیز در واکنش به حمله دشمن اشغالگر به اطراف شهر بعلبک لبنان، مقر فرماندهی تیپ جولان ارتش رژیم صهیونیستی را در «نفح» با ۶۰ راکت کاتیوشا هدف حمله دقیق قرار داد.
 
با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.
 
در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.
 
انتهای پیام/