هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 2 ارديبهشت 1403
ساعت 19:57
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 7 اسفند 1402 ساعت 15:50
دوشنبه 7 اسفند 1402 14:06 ساعت
2024-2-26 15:50:26
شناسه خبر : 376136
گردان‌های عزالدین‌القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اعلام کرد که یک تانک «مرکاوای» رژیم صهیونیستی را هدف قرار داده است.
گردان‌های عزالدین‌القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اعلام کرد که یک تانک «مرکاوای» رژیم صهیونیستی را هدف قرار داده است.
گرو بین الملل - رجانیوز: گردان‌های عزالدین‌القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اعلام کرد که یک تانک «مرکاوای» رژیم صهیونیستی را هدف قرار داده است.
 
به گزارش رجانیوز، گردان‌های القسام در بیانیه‌ای اعلام کرد که مبارزان این گردان‌ها در درگیری‌های منطقه «عبسان الکبیره» در شرق شهر خانیونس در جنوب نوار غزه، یک تانک مرکاوای رژیم صهیونیستی را با یک راکت «الیاسین۱۰۵» هدف قرار داده و آن را منهدم کردند.
 
القسام اضافه کرد: در عملیات دیگر نیز در همین منطقه با انفجار یک بمب درمیان گروهی از نظامیان اشغالگر، ۱۵ تن از آن‌ها کشته یا زخمی شدند.
 
منابع خبری صهیونیستی امروز دوشنبه در ادامه اعلام قطره چکانی آمار تلفات ارتش رژیم صهیونیستی، از زخمی شدن یک افسر و چهار نظامی دیگر این رژیم در نبرد با مقاومت فلسطین در نوار غزه خبر دادند.
 
این منابع اعلام کردند که طی درگیری‌های ارتش رژیم صهیونیستی با رزمندگان مقاومت در شمال و جنوب نوار غزه، یک افسر صهیونیست به همراه چهار نظامی دیگر به شدت زخمی شدند.
 
شب گذشته نیز رژیم صهیونیستی اعلام کرده بود که یک افسر عضو تیپ ویژه «گفعاتی» در نبردهای جنوب نوار غزه کشته شده و سه افسر دیگر به شدت زخمی شده‌اند.
 
شمار اعلامی نظامیان کشته شده رژیم صهیونیستی از آغاز عملیات طوفان الاقصی در هفتم اکتبر۲۰۲۳ (۱۵ مهرماه) تاکنون به ۵۷۸ نفر رسیده است.
 
چند رسانه صهیونیستی تاکنون به سانسور شدید ارتش اسرائیل در اعلام آمار تلفات خود اشاره کرده‌اند که این اقدام به علت شمار بالای تلفات نظامیان صهیونیست در جنگ علیه نوار غزه و ترس از واکنش‌های بیشتر در سطح داخلی در سرزمین‌های اشغالی انجام گرفته است.
 
رسانه‌های صهیونیستی پیشتر فاش کردند که آمار زخمی‌هایی که ارتش رژیم صهیونیستی اعلام می‌کند، با آماری که بیمارستان‌های این رژیم ارایه می‌دهند، اختلاف زیادی دارد.
 
شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی پیشتر اعلام کرده بود که ارتش این رژیم از مقامات بیمارستان‌ها خواسته است تا بدون هماهنگی با ارتش، هیچ آماری از تلفات منتشر نکنند.
 
انتهای پیام/