هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 10 خرداد 1403
ساعت 08:59
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 7 اسفند 1402 ساعت 14:13
دوشنبه 7 اسفند 1402 14:05 ساعت
2024-2-26 14:13:37
شناسه خبر : 376121
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به استقبال ۶۸ درصدی مشمولان از طرح فجرانه، گفت: از ابتدای این طرح تاکنون ۳۶ هزار میلیارد تومان کالای خوراکی سر سفره مردم قرار گرفته است.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به استقبال ۶۸ درصدی مشمولان از طرح فجرانه، گفت: از ابتدای این طرح تاکنون ۳۶ هزار میلیارد تومان کالای خوراکی سر سفره مردم قرار گرفته است.
گروه اقتصادی - رجانیوز: معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به استقبال ۶۸ درصدی مشمولان از طرح فجرانه، گفت: از ابتدای این طرح تاکنون ۳۶ هزار میلیارد تومان کالای خوراکی سر سفره مردم قرار گرفته است.
 
به گزارش رجانیوز،  علیرضا عسگریان معاون امور رفاهی در مورد استقبال مردم از طرح یارانه تشویقی فجرانه، اظهار داشت: با اجرای این طرح از ۱۸ بهمن تا کنون ۳۶ هزار میلیارد تومان کالاهای خوراکی سر سفره مردم قرار گرفته است.
 
وی افزود: از این رقم ۸ هزار میلیارد تومان سهم دولت و ۲۸ هزار میلیارد تومان سهم آورده مردم در طرح فجرانه است. میزان استقبال مردم از طرح فجرانه تا کنون به ۶۸ درصد رسیده است.
 
معاون امور رفاهی وزیر تعاون همچنین در مورد جمعیت استفاده‌کننده از طرح فجرانه گفت: تاکنون حدود ۱۴ میلیون خانوار با جمعیت بیش از ۴۲ میلیون نفر از طرح فجرانه استقبال کرده‌اند.
 
همچنین سیدرضا یحیوی مشاور معاون رفاهی وزیر تعاون در مورد فروشگاه‌های همکار در طرح فجرانه بیان کرد: ۲۱۰ هزار فروشگاه خرد و زنجیره‌ای در سراسر کشور به این طرح پیوسته‌اند و دو فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا و اسنپ‌مارکت نیز برای خرید غیر حضوری مردم از طرح یارانه تشویقی فجرانه در دستری مردم برای خرید غیر حضوری قرار دارند.
 
وی یادآور شد: مرحله اول طرح فجرانه تا ۱۸ اسفند ماه 1402 ادامه دارد و از آن به بعد شارژ منابع مرحله دوم به حساب سرپرستان خانوار در ۷ دهک کم درآمد انجام می‌شود.
 
یحیوی در مورد استقبال دهک‌ها از طرح فجرانه، عنوان کرد که در سه دهک ۱ تا ۳ میزان استقبال ۷۵ درصد بوده است.
 
انتهای پیام/