هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 2 ارديبهشت 1403
ساعت 18:54
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 7 اسفند 1402 ساعت 12:01
دوشنبه 7 اسفند 1402 11:57 ساعت
2024-2-26 12:01:32
شناسه خبر : 376105
براساس گزارش رادیو ارتش رژیم صهیونیستی، یک موشک زمین به هوا از جنوب لبنان به سمت پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال اراضی اشغالی فلسطین شلیک و باعث سقوط آن شد.
براساس گزارش رادیو ارتش رژیم صهیونیستی، یک موشک زمین به هوا از جنوب لبنان به سمت پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال اراضی اشغالی فلسطین شلیک و باعث سقوط آن شد.
گروه بین الملل - رجانیوز: براساس گزارش رادیو ارتش رژیم صهیونیستی، یک موشک زمین به هوا از جنوب لبنان به سمت پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال اراضی اشغالی فلسطین شلیک و باعث سقوط آن شد.
 
به گزارش رجانیوز، رادیو ارتش رژیم صهیونیستی گزارش داد یک موشک زمین به هوا از جنوب لبنان به سمت یک پهپاد از نوع «هرمس۴۵۰» در منطقه مرج ابن عامر در شمال اراضی اشغالی فلسطین شلیک شد.
 
طبق تصاویر منتشر شده، این پهپاد در پی برخورد موشک، ساقط شده است.
 
پیش از این رسانه‌های عبری از به صدا درآمدن آژیرهای هشدار در منطقه صنعتی «آلون هاتافور» در نزدیکی منطقه العفوله در شمال اراضی اشغالی و چندین منطقه در جولان اشغالی خبر داده بودند.
 
حزب‌الله لبنان امروز (دوشنبه) اعلام کرد جمعی از نیروهای صهیونیست را با موشک در مقر نظامی «البغدادی» و اطراف آن هدف قرار داده است.
 
از زمان عملیات طوفان الاقصی توسط حماس علیه رژیم صهیونیستی و آغاز جنگ این رژیم در غزه، مرزهای لبنان و اراضی اشغالی فلسطین صحنه تبادل آتش میان حزب‌الله و ارتش این رژیم است. حزب‌الله لبنان تأکید دارد که تا زمان پایان یافتن تجاوزها به غزه، حملات خود را به مقرهای رژیم صهیونیستی در مرزها متوقف نمی‌کند.
 
طرف‌های بین‌المللی از جمله فرانسه و آمریکا نسبت به احتمال وقوع جنگ گسترده میان رژیم صهیونیستی و حزب‌الله لبنان هشدار می‌دهند و خواهان پایان تنش‌های مرزی میان دو طرف هستند. پیش از این رسانه‌های عبری گزارش دادند ارتش رژیم صهیونیستی قادر به دور کردن حزب‌الله لبنان از مرزها نیست.
 
انتهای پیام/