هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 24 فروردين 1403
ساعت 15:01
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 5 اسفند 1402 ساعت 22:05
شنبه 5 اسفند 1402 22:00 ساعت
2024-2-24 22:05:33
شناسه خبر : 376084
معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: تمامی برنامه‌های کشوری از خرد تا کلان نیازمند پیوست سلامت است.
معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: تمامی برنامه‌های کشوری از خرد تا کلان نیازمند پیوست سلامت است.
گروه سیاست-رجانیوز: حسین فرشیدی، در گردهمایی مدیران بهداشت رده‌های سپاه پاسداران، با پرداختن به ضرورت تدوین پیوست سلامت برای برنامه‌ها و دستگاه‌های مختلف، افزود: امروزه وقتی بحث بهداشت مطرح می‌شود باید تمام برنامه‌های اقتصادی، نظامی، مدیریتی پیوستی تحت عنوان «سلامت» داشته باشند.
 
به گزارش رجانیوز، وی با بیان اینکه حوزه سلامت گسترده است، گفت: یکی از بخش‌های بسیار مهم حوزه سلامت، مربوط به سلامت جسمانی است ولی در کنار سلامت جسمانی، پرداختن به سلامت اجتماعی، سلامت روانی و سلامت معنوی هم مطرح است.
 
معاون وزیر بهداشت با پرداختن به مؤلفه‌های سلامت، خاطرنشان کرد: سلامت مؤلفه‌های بسیار مهم و مختلفی دارد که یکی از آن مؤلفه‌ها، سلامت اجتماعی است، در سلامت اجتماعی یعنی ما باید ارتباط خودمان، جامعه و افرادی که بر آنها باید مدیریت کنیم بر اساس یک برنامه خاص و منسجم انجام شود.
 
فرشیدی اظهار کرد: زمانی فقط صحبت از سلامت در مواقع بیماری بود ولی در حال حاضر بحث سلامت از اهمیت بالایی برخوردار است که باید در حوزه بهداشت و سلامت با همکاری سازمان‌ها به آن بپردازیم.
 
معاون بهداشت وزارت بهداشت یادآور شد: مشارکت دستگاه‌ها به ویژه سپاه در حوزه سلامت، موضوع مهمی است که می‌توان با استفاده از ظرفیت‌های موجود گام‌های ارزشمند و قابل توجهی در تأمین سلامت مردم برداشت.
 
انتهای پیام/