هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 24 فروردين 1403
ساعت 15:58
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 5 اسفند 1402 ساعت 22:01
شنبه 5 اسفند 1402 22:00 ساعت
2024-2-24 22:01:39
شناسه خبر : 376081
رسانه‌های عبری زبان از ارزیابی مثبت هیات مذاکره‌کننده رژیم صهیونیستی از گفت‌وگوهای پاریس پیرامون چارچوب توافق آتش‌بس در غزه و مبادله اسیران خبر دادند.
رسانه‌های عبری زبان از ارزیابی مثبت هیات مذاکره‌کننده رژیم صهیونیستی از گفت‌وگوهای پاریس پیرامون چارچوب توافق آتش‌بس در غزه و مبادله اسیران خبر دادند.
گروه بین‌الملل-رجانیوز: رسانه‌های عبری زبان اعلام کردند که هیأت مذاکره‌کننده رژیم صهیونیستی صبح امروز از پاریس به سرزمین‌های اشغالی بازگشته است.
 
به گزارش رجانیوز، رسانه‌های عبری زبان گزارش دادند که ارزیابی این هیأت مذاکره‌کننده صهیونیست از گفت‌وگوهای پاریس که پیرامون کلیات و چارچوب توافق آتش‌بس در غزه و مبادله اسیران میان رژیم صهیونیستی و مقاومت فلسطین برگزار شد، مثبت بوده است.
 
تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد که این گفت‌وگوها روی ۴ موضوع مطرح‌شده از سوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس که رژیم صهیونیستی با آن مخالفت دارد، تمرکز داشته است.
 
بنا بر گزارش این منبع عبری زبان این ۴ موضوعِ محلِ اختلاف عبارتند از: بازگشت تمامی ساکنان شمال نوار غزه به محل زندگی خود و خروج نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی از این منطقه، افزایش ورود کمک‌های بشردوستانه به نوار غزه، مدت‌زمان برقراری آتش‌بس و شمار اسیران فلسطینی که باید در برابر آزادی اسیران صهیونیست نزد مقاومت آزاد شوند.
 
گفتنی است گفت‌وگوهای پاریس ظهر روز گذشته یعنی جمعه با حضور هیأت اعزامی از سوی رژیم صهیونیستی به ریاست دیوید بارنیا رئیس موساد، ویلیام برنز رئیس سازمان جاسوسی آمریکا سیا، محمد بن عبدالرحمن آل ثانی نخست‌وزیر قطر و عباس کامل رئیس سازمان اطلاعات مصر برگزار شد.
 
انتهای پیام/