هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 24 فروردين 1403
ساعت 15:26
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 5 اسفند 1402 ساعت 21:33
شنبه 5 اسفند 1402 21:20 ساعت
2024-2-24 21:33:27
شناسه خبر : 376060
رییس جمهور اوکراین مصاحبه اخیر مجری مشهور آمریکایی با رییس جمهور روسیه را مورد انتقاد شدید قرار داد.
رییس جمهور اوکراین مصاحبه اخیر مجری مشهور آمریکایی با رییس جمهور روسیه را مورد انتقاد شدید قرار داد.
گروه بین‌الملل-رجانیوز: ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین با انتقاد شدید از تاکر کارلسون، مجری مشهور آمریکایی که به‌تازگی با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه مصاحبه‌ای ترتیب داد، در گفت‌وگو با «برِت بایر» همکار پیشین کارلسون در شبکه فاکس‌نیوز، گفت: برای بیش از دو ساعت خزعبلات درباره ما، درباره جهان، درباره آمریکا و روابط‌مان، وقت ندارم و این مصاحبه با یک قاتل بود!
 
به گزارش رجانیوز، رئیس جمهور اوکراین همچنین در واکنش به اظهارات پوتین درباره اینکه اوکراین مذاکره با روسیه را منع کرده است، افزود: نخست اینکه مذاکره‌ای وجود ندارد. منظورم این است که مذاکره با تانک و اشغال اوکراین یعنی نابودی مردم‌مان. موضوع مذاکره نیست. دوم هم اینکه همه می‌دانند و همه به شما خواهند گفت که هم (امانوئل) ماکرون و هم (اولاف) شولتز پیش از اشغال با پوتین صحبت کرده بودند و او گفته بود که حمله‌ای در کار نخواهد بود. چیزی حدود یک ساعت و نیم قبل از حمله برای آنها یادداشتی فرستاد. بنابراین نمی‌توان به او اعتماد کرد و هر قولی که می‌دهد، بی‌ارزش است.
 
زلنسکی با قدردانی از جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا بابت تداوم حمایت از اوکراین، باردیگر از دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا که درخواست کرده است تا به‌جای کمک بلاعوض، به اوکراین وام داده شود، خواست تا شخصاً به کی‌یف و خط مقدم جنگ سفر کند.
 
زلنسکی مدعی شد: اگر ترامپ بخواهد، حاضرم حتی با او به خط مقدم بروم تا معنای جنگ در اوکراین را درک کند. اینکه چه کسی جنگ را آغاز کرد و چه اتفاقاتی در جریان است. باید ببینید که چه کشور زیبایی داریم اما در جنگ تصویر دیگری وجود دارد.
 
انتهای پیام/