هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 5 ارديبهشت 1403
ساعت 06:43
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 3 اسفند 1402 ساعت 14:25
پنجشنبه 3 اسفند 1402 14:11 ساعت
2024-2-22 14:25:56
شناسه خبر : 375966
رئیس ستاد امنیت انتخابات استان تهران با اشاره به اینکه دشمن با ترغیب مردم به عدم حضور در انتخابات ناامیدی جامعه را دنبال می کند، گفت: حضور مردم در این صحنه سیلی محکمی به بدخواهان نظام است.
رئیس ستاد امنیت انتخابات استان تهران با اشاره به اینکه دشمن با ترغیب مردم به عدم حضور در انتخابات ناامیدی جامعه را دنبال می کند، گفت: حضور مردم در این صحنه سیلی محکمی به بدخواهان نظام است.
گروه سیاست-رجانیوز: محسن نایبی صبح پنج شنبه در جلسه آموزشی روابط عمومی‌های استان تهران با اشاره به تحولات مثبت در حوزه روابط عمومی مجموعه استانداری تهران اظهار کرد: تلاش‌های همه جانبه و دستاوردهای مثبت و رو به رشد این بخش، گامی مهم در جهت تبیین اقدامات است.
 
به گزارش رجانیوز، وی در ادامه با اشاره به برگزاری انتخابات بیان کرد: موضوع انتخابات مهم و بسیار حائز اهمیت است و توجه به چهار راهبرد و فرمان مقام معظم رهبری باید به طور ویژه در دستور کار روابط عمومی‌ها به عنوان مجریان و ناظران این حماسه سیاسی قرار داشته باشد.
 
وی با تاکید بر اینکه امنیت کشور با وحدت، انسجام و همدلی همه مردم و مسؤولان به اوج خود می‌رسد، عنوان کرد: انتخابات یکی از طرق امنیت ساز برای کشور محسوب می‌شود.
 
معاون امنیتی استاندار تهران تعداد بالای تأیید صلاحیت شدگان انتخابات را نسبت به ادوار گذشته بی نظیر عنوان کرد و گفت: در این حماسه تمام سلایق سیاسی حضور دارند که فرصتی مناسب را برای انتخاب افراد اصلح توسط مردم فراهم کرده است.
 
نایبی در ادامه مطالعه وصیت نامه شهدا را بسیار راهگشا دانست و عنوان کرد: در این برهه تاریخی نیز ضروری است که مردم با تاسی از پیام شهدا که تبعیت از امام و رهبری بود، پای صندوق‌های رأی حاضر شوند و یک مشارکت حداکثری را رقم بزنند.
 
رئیس ستاد امنیت انتخابات استان تهران با اشاره به برگزاری راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن، اظهار کرد: حضور پرشور در انتخابات همچون برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن، سیلی محکمی بر پیکره دشمنان و بدخواهان نظام خواهد بود.
 
وی با اشاره به اینکه دشمنان در این فکر هستند که با عدم حضور مردم در صحنه‌های سیاسی و ناامیدی ملت، از فرصت ناامن کردن کشور بهره ببرند، گفت: مردم آگاه و بصیر با حضور در انتخابات و گزینش افراد انقلابی و مقتدر این نقشه شوم را خنثی خواهند کرد.
 
انتهای پیام/