هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 5 ارديبهشت 1403
ساعت 07:49
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 2 اسفند 1402 ساعت 18:57
چهارشنبه 2 اسفند 1402 18:41 ساعت
2024-2-21 18:57:21
شناسه خبر : 375924
رییس فدراسیون فوتبال گفت: تیم داشتن و تیمداری، عاریتی و قرضی دادنی نیست، با توجه به ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های خوب در استان گلستان باید برای تیمداری در سطوح مختلف لیگ‌های کشور از همین استعدادها استفاده شود.
رییس فدراسیون فوتبال گفت: تیم داشتن و تیمداری، عاریتی و قرضی دادنی نیست، با توجه به ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های خوب در استان گلستان باید برای تیمداری در سطوح مختلف لیگ‌های کشور از همین استعدادها استفاده شود.
گروه ورزش-رجانیوز: «مهدی تاج» روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران گلستانی اظهار کرد: در استان ۲ میلیون نفری گلستان، وجود ۲۰ بازیکن در لیگ برتر و سه لژیونر(سردار آزمون، احمد نوراللهی و وفا هخامنش) نشان از وجود استعدادهای زیاد در این استان است.
 
وی خاطرنشان کرد: انتظار داریم تا مسوولان گلستان با همین جوانان تیمداری کنند و پله‌های ترقی را سپری و به لیگ‌های مختلف صعود کنند.
 
رییس فدراسیون فوتبال گفت: مشکل اصلی استان گلستان، فقدان سرمایه‌گذار و ضعف منابع مالی تیم هاست و تا زمانی که این مشکل حل نشود، نمی‌توان تیمداری کرد.
 
تاج افزود: یکی از اقدامات خوب اداره‌کل ورزش و جوانان گلستان‌ تامین زمین‌ و اختصاص استادیوم‌های فوتبال استان به هیات‌های شهرستانی بدون مناقصه و با ترک تشریفات است که این اقدام در کمتر استانی انجام شده و انتظار داریم سایر استان‌ها نیز از گلستان الگو بگیرند.
 
وی یادآور شد: وجود یک تیم فوتسال در لیگ یک و ۲ تیم در لیگ ۲ کشور، نشان از وضعیت خوب فوتسال گلستان در سطح کشور دارد.
 
رییس فدراسیون فوتبال با اشاره به وجود سواحل زیاد و قدرت‌بدنی بالا در ورزشکاران گلستانی‌ گفت: این استان یک تیم خوب در لیگ برتر ساحلی داشت که به علت مشکلات اسپانسری، واگذار شد و این برای استانی مانند گلستان‌ با ویژگی‌های ذکر شده در فوتبال ساحلی، بد است.
 
تاج اظهار کرد: در یزد که ساحلی وجود ندارد، نیمی از ملی‌پوشان تیم فوتبال ساحلی از این استان هستند، در صورتی که جای گلستانی‌ها خالی است.
 
وی بیان کرد: فدراسیون آمادگی دارد تا با توجه به ظرفیت‌های فوتبال ساحلی در گلستان مجوز حضور یک تیم فوتبال ساحلی در بخش مردان و یک تیم هم در بخش زنان در سطح لیگ برتر را بدهد.
 
انتهای پیام/