هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 5 ارديبهشت 1403
ساعت 08:17
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 2 اسفند 1402 ساعت 18:38
چهارشنبه 2 اسفند 1402 18:13 ساعت
2024-2-21 18:38:36
شناسه خبر : 375914
فرمانده مرزبانی شمال کشور گفت: روحیه دفاع مقدس، جهاد و مقاومت در نیروهای مسلح موج می زند.
فرمانده مرزبانی شمال کشور گفت: روحیه دفاع مقدس، جهاد و مقاومت در نیروهای مسلح موج می زند.
گروه سیاست-رجانیوز: سرهنگ عبدالله خسروی بعدازظهر چهارشنبه در نشست با مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران با بیان اینکه اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس امانت‌دار و میراث دار آثار شهدا است، اظهار داشت: آثار دفاع مقدس هم آثار فیزیکی که در راهیان نور مورد بازدید قرار می‌گیرد است و هم آثار معنوی است که روحیه فداکاری، جانبازی، ایثار، ازخودگذشتگی را شامل می‌شود که در جامعه ما متأسفانه روز به روز کمرنگ‌تر می‌شود و این مسئولیت ما را سنگین‌تر می‌کند.
 
به گزارش رجانیوز، وی با بیان اینکه ما در دفاع مقدس یک مدینه فاضله کاملی داشتیم و هر آنچه خوبی بود در دفاع مقدس بود، افزود: این مدینه فاضله را در پشت جبهه نیز در پشتیبانی جنگ نیز شاهد بودیم و بخشی از آثار هنوز هم وجود دارد.
 
این مسؤول ادامه داد: یکی از آثار دفاع مقدس پیاده‌روی اربعین است در پیاده‌روی اربعین هر آنچه که در مدینه فاضله گفته‌اند را می‌بینیم.
 
سرهنگ خسروی اضافه کرد: شما میراث دار بزرگی هستید و مسئولیت بسیار سنگینی تاریخ هشت سال دفاع مقدس به عهده شما است.
 
وی با اشاره به اینکه فضای دفاع مقدس در جامعه حاکم است، اذعان داشت: روحیه دفاع مقدس و جهاد و مقاومت در نیروهای مسلح موج می‌زند.
 
سرهنگ خسروی با اشاره به شهادت نیروهای مرزبانی در دفاع از مرزهای نظام اسلامی که درشبانه روز رقم می‌خورد، آن را از برکات دفاع مقدس برشمرد و خاطرنشان کرد: امروز به پشتوانه دفاع مقدس عزت و اقتدارمان را به رخ جهانیان می‌کشیم.
 
انتهای پیام/