هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 5 ارديبهشت 1403
ساعت 07:28
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 1 اسفند 1402 ساعت 15:17
سه شنبه 1 اسفند 1402 15:01 ساعت
2024-2-20 15:17:38
شناسه خبر : 375843
گزارش‌های رسانه‌ای از تیراندازی گسترده نظامیان صهیونیست به سمت آوارگان فلسطینی در صف انتظار برای دریافت کمک‌های بشردوستانه در نوار غزه حکایت دارند.
گزارش‌های رسانه‌ای از تیراندازی گسترده نظامیان صهیونیست به سمت آوارگان فلسطینی در صف انتظار برای دریافت کمک‌های بشردوستانه در نوار غزه حکایت دارند.
گروه بین‌الملل-رجانیوز: ارتش رژیم صهیونیستی در جنایتی جدید به صورت وحشیانه به سمت آوارگان فلسطینی که در غرب شهر غزه منتظر دریافت کمک‌های بشردوستانه بودند تیراندازی کرد.
 
به گزارش رجانیوز، این در حالی است که غرب شهر غزه شاهد گسترش شدید قحطی و گرسنگی در میان آوارگان فلسطینی است.
 
حمله اشغالگران صهیونیست به فلسطینی‌های مظلوم در جریان انتظار کشیدن آن‌ها برای رسیدن کامیون‌های حامل کمک‌های بشردوستانه در بخش‌های مختلف نوار غزه تکرار شده و ده‌ها شهید و زخمی برجای گذاشته است.
 
پیش از این نیز جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی چندین نوبت کامیون‌های حامل این کمک‌ها را در بخش‌های مختلف نوار غزه بمباران کرده بودند.
 
وزارت بهداشت نوار غزه روز گذشته اعلام کرد که رژیم صهیونیستی تنها طی ۲۴ ساعت ۹ جنایت جدید در بخش‌های مختلف این باریکه انجام داد که منجر به شهادت ۱۰۷ نفر و زخمی شدن ۱۴۵ نفر دیگر شد.
 
در این بیانیه آمده است: با احتساب شهدای جدید، شمار شهدای تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه از هفتم اکتبر (۱۵ مهر) تا روز دوشنبه به ۲۹ هزار و ۹۲ نفر افزایش یافت.
 
وزارت بهداشت غزه همچنین آخرین آمار زخمی‌های این جنایات را ۶۹ هزار و ۲۸ تن اعلام کرد.
 
انتهای پیام/