هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 5 ارديبهشت 1403
ساعت 08:32
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 29 بهمن 1402 ساعت 14:10
يكشنبه 29 بهمن 1402 13:22 ساعت
2024-2-18 14:10:48
شناسه خبر : 375736
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲میلیون و ۸۳۷ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳۳میلیون و۴۵۰ هزار تومان است.
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲میلیون و ۸۳۷ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳۳میلیون و۴۵۰ هزار تومان است.
گروه اقتصادی - رجانیوز: امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲میلیون و ۸۳۷ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳۳میلیون و۴۵۰ هزار تومان است.
 
به گزارش رجانیوز،  هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸ عیار ۲ میلیون و ۸۳۷ هزار تومان به ازای هر گرم، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۳۱ میلیون و ۱۰۰ هزار و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۳۳ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان است.
 
در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۸ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۱۱ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۵ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.
 
هر مثقال طلا در بازار داخلی، ۱۲ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۲۰۱۳ دلار است.
 
در معاملات امروز (یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲) مرکز مبادله ارز و طلای ایران، هر اسکناس دلار آمریکا با ثبات نسبت به روز کاری قبل به ۴۲ هزار و ۹۲۱ تومان و حواله دلار نیز با نرخ ۳۹ هزار و ۷۰۹ تومان معامله می‌شود.
 
قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران نیز با افزایش نسبت به روز کاری قبل به ۴۶ هزار و ۲۵۴ تومان و نرخ حواله یورو با افزایش به ۴۲ هزار و ۷۹۲ تومان رسیده است.
 
از سوی دیگر، اسکناس درهم امارات نیز با ثبات قیمت نسبت به روز کاری گذشته ۱۱ هزار و ۶۸۷ تومان ارزش‌گذاری شده و نرخ حواله درهم نیز ۱۰ هزار و ۸۱۲ تومان است.
 
انتهای پیام/