هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 31 فروردين 1403
ساعت 00:23
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 28 بهمن 1402 ساعت 15:24
شنبه 28 بهمن 1402 14:56 ساعت
2024-2-17 15:24:00
شناسه خبر : 375696
 آژانس امداد و کاریابی سازمان ملل برای آوارگان فلسطینی (آنروا) از شهادت ۱۵۸ کارمند محلی فلسطینی این آژانس در حملات هوایی رژیم صهیونیستی به غزه خبر داد.
آژانس امداد و کاریابی سازمان ملل برای آوارگان فلسطینی (آنروا) از شهادت ۱۵۸ کارمند محلی فلسطینی این آژانس در حملات هوایی رژیم صهیونیستی به غزه خبر داد.
گروه بین الملل - رجانیوز:  آژانس امداد و کاریابی سازمان ملل برای آوارگان فلسطینی (آنروا) از شهادت ۱۵۸ کارمند محلی فلسطینی این آژانس در حملات هوایی رژیم صهیونیستی به غزه خبر داد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از ایرنا، آنروا اعلام کرد که تا تاریخ ۱۵ فوریه(۲۶ بهمن)، ۱۵۸ نفر از اعضای آن در حملات هوایی رژیم صهیونیستی شهید شده اند.
 
آنروا با هشدار درباره تبعات انسانی حمله رژیم اشغالگر به رفح در جنوب غزه، اضافه کرد: هم‌اکنون حدود یک و نیم میلیون فلسطینی به رفح پناه آورده اند که ۶ برابر جمعیت آن، قبل از جنگ است.
 
این نهاد وابسته به سازمان ملل با اشاره به مشکلات مربوط به ورود کالاهای ضروری از رفح و گذرگاه «کرم ابوسالم» اعلام کرد که تعداد کامیون هایی که به صورت روزانه وارد غزه می شوند، همچنان کمتر از مقدار هدف گذاری شده یعنی ۵۰۰ عدد است.
 
به گزارش ایرنا، وزارت بهداشت غزه نیز در تازه ترین آمار خود اعلام کرد که رژیم اشغالگر در ۲۴ ساعت گذشته، ۹ جنایت در نوار غزه علیه ملت فلسطین انجام داده که در نتیجه آن، ۸۳ فلسطینی شهید و ۱۲۵ نفر دیگر زخمی شدند.
 
این وزارتخانه افزود: شمار شهدای غزه از آغاز جنایات رژیم اشغالگر در ۷ اکتبر(۱۵ مهر) تاکنون، به ۲۸ هزار و ۸۵۸ نفر و تعداد زخمی ها نیز به ۶۸ هزار و۶۷۷ نفر رسید.
 
با گذشت ۱۳۴ روز از آغاز حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، در حالی که تلاش های میانجی ها برای حل این بحران ادامه دارد، نظامیان اشغالگر همچنان جنایت می کنند و در حال خلق یک تراژدی و فاجعه‌ای دیگر در شهر «رفح» در جنوب نوار غزه هستند.
 
شهر رفح بیش از یک میلیون و چهارصد هزار آواره فلسطینی را در خود جای داده و «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر کودک کش رژیم صهیونیستی به تازگی اعلام کرده که حملات گسترده ای را طی روزهای آتی به این شهر انجام خواهد داد؛ حملاتی که با همدستی «جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا صورت می گیرد.
 
 
 انتهای پیام/