هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 31 فروردين 1403
ساعت 00:28
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 28 بهمن 1402 ساعت 15:08
شنبه 28 بهمن 1402 14:56 ساعت
2024-2-17 15:08:36
شناسه خبر : 375689
 امروز شنبه، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که در شبانه‌روز گذشته صدها نیروی نظامی اوکراینی کشته و تجهیزات نظامی آنها نیز منهدم شد.
امروز شنبه، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که در شبانه‌روز گذشته صدها نیروی نظامی اوکراینی کشته و تجهیزات نظامی آنها نیز منهدم شد.
گروه بین الملل - رجانیوز: امروز شنبه، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که در شبانه‌روز گذشته صدها نیروی نظامی اوکراینی کشته و تجهیزات نظامی آنها نیز منهدم شد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه امروز شنبه در گزارش روزانه خود از تحولات جنگ در اوکراین اعلام کرد طی شبانه روز گذشته نیروهای ارتش روسیه ۴ حمله ارتش اوکراین در محور دونتسک را دفع کردند و مواضع خود را در این محور بهبود بخشیدند.
 
اعلام شده که در درگیری‌های بین ارتش روسیه و ارتش اوکراین در محور دونتسک، ارتش اوکراین ۳۶۰ نیروی نظامی خود را از دست داد.
 
همچنین در محورهای کراسنولیمانسک و کوپیانسک نیز ۴ حمله نیروهای مسلح اوکراین دفع شد و نیروهای مسلیح اوکراین حدود ۴۰۵ نیروی نظامی و شماری تسلیحات از جمله سامانه توپخانه ای «کراب» ساخت لهستان را از دست داد.
 
آن‌گونه که در بیانیه وزارت دفاع روسیه آمده در محور دونتسک جنوبی نیز تلفات نیروهای مسلح اوکراین در ۲۴ ساعت اخیر بالغ بر ۱۷۰ نیروی نظامی بوده است.
 
انتهای پیام/