هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 5 ارديبهشت 1403
ساعت 08:18
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 28 بهمن 1402 ساعت 11:05
شنبه 28 بهمن 1402 10:36 ساعت
2024-2-17 11:05:28
شناسه خبر : 375675
 تهیه‌کننده برنامه «محفل» از مجری و ترکیب داوران گفت و به روزهایی اشاره کرد که فیلمبرداری این ویژه برنامه ماه رمضانی روزهای پایانی خود را پشت سر می‌گذارد.
تهیه‌کننده برنامه «محفل» از مجری و ترکیب داوران گفت و به روزهایی اشاره کرد که فیلمبرداری این ویژه برنامه ماه رمضانی روزهای پایانی خود را پشت سر می‌گذارد.
گروه فرهنگی - رجانیوز: تهیه‌کننده برنامه «محفل» از مجری و ترکیب داوران گفت و به روزهایی اشاره کرد که فیلمبرداری این ویژه برنامه ماه رمضانی روزهای پایانی خود را پشت سر می‌گذارد.
 
به گزارش رجانیوز، بی‌شک برنامه «محفل» پدیده تلویزیون در ایام ماه مبارک رمضان 1402 بود؛ برنامه‌ای که بسیاری از مخاطبان خصوصاً کودکان و نوجوانان را به حفظ و تلاوت قرآن علاقه‌مند کرد، بسیاری از جمله رئیس صداوسیما این برنامه تلویزیونی را نوآورانه و خلاقانه عنوان کردند.
 
ویژه‌برنامه تلویزیونی «محفل» از ابتدا تا انتهای ماه مبارک رمضان، هر روز ساعات پیش از افطار روی آنتن می‌رفت؛ این برنامه که با حضور 5 میزبان بین‌المللی و 150 میهمان از سراسر جهان در ماه مبارک رمضان روی آنتن تلویزیون رفته بود، توانست میزان قابل‌توجهی از علاقه‌مندان قرآن کریم در سطح کشور و جهان اسلام را با خود همراه سازد.
 
 
پیگیری‌ها از همان روزهای پایانی فصل اول نشان می‌داد که این برنامه فصل دومی هم دارد، این خبر را در ابتدا سیدمحمدحسین گلپایگانی تهیه‌کننده در اختیار خبرنگار تسنیم قرار داد. او این‌طور گفت: در حال برنامه‌ریزی و آماده کردن مقدمات تولید هستیم، امیدوارم بتوانیم فصل دوم «محفل» را برای ماه مبارک رمضان آتی آماده کنیم، امیدوارم این جریانی را که آغاز شده است، بتوانیم به‌عنوان یک برند مهم ادامه دهیم.
 
چندی پیش هم مشخص شد که سری دوم برنامه تلویزیونی «محفل» با همت این مرکز و همکاری شبکه سه سیما در حال تولید است و ماه رمضان از این شبکه پخش خواهد شد.
 
حجت‌الاسلام غلامرضا قاسمیان، احمد ابوالقاسمی، حامد شاکرنژاد، رضوان درویش از کشور سوریه و حسنین حلو از کشور عراق، کارشناسان و میزبانان ایرانی و بین‌المللی برنامه «محفل» بودند که به‌عنوان بزرگ‌ترین برنامه قرآنی تلویزیون با میزبانی از قاریان، حافظان و استعدادهای برتر قرآنی ایران و جهان با اجرای رسالت بوذری از قاب شبکه سه سیما پخش می‌شد.
 
این روزها در صفحه مجازی برنامه «محفل» هم اطلاعیه‌ای دست به دست می‌شود که علاقه‌مندان می‌توانند با ثبت‌نام به عنوان شرکت‌کننده در این برنامه حضور داشته باشند.
 
محمدحسین هاشمی گلپایگانی که تهیه‌کننده این برنامه تلویزیونی است به خبرنگار تسنیمگفت: حدوداً 15 روز دیگر از ضبط و فیلمبرداری این برنامه تلویزیونی باقی مانده و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به صفحه مربوط به برنامه «محفل» ثبت‌نام کنند و به عنوان شرکت‌کننده در برنامه حضور داشته باشند. 
 
وی با اشاره به محل ضبط برنامه و ترکیب داوران افزود: ضبط این برنامه در مقبره الشهدای شهرک شهید محلاتی تهران پیش می‌رود و قبلاً حضور یک داور مصری را اعلام کرده بودیم در کنار دیگر میزبانان برنامه باشد که به دلایلی این اتفاق نیفتاد. همان ترکیب گذشته را داریم رسالت بوذری به عنوان گرداننده و مجری برنامه حضور دارد و حجت‌الاسلام غلامرضا قاسمیان، احمد ابوالقاسمی، حامد شاکرنژاد، رضوان درویش از کشور سوریه و حسنین حلو از کشور عراق، کارشناسان و میزبانان ایرانی و بین‌المللی برنامه «محفل‌»اند. 
 
تهیه‌کننده «محفل» معتقد است این برنامه برای تمام اقشاری ساخته شده است که با تنوع فکری در جامعه حضور دارند و همگی می‌توانند مخاطب شبکه سه سیما به‌عنوان شبکه‌ای برای عموم مردم باشند. همچنین سازندگان در تلاش‌اند دکور برنامه رنگ و بویی از جهان اسلام را داشته باشد. 
 
در فصل دوم جنبه حضور بین‌المللی مهمانان افزایش خواهد یافت.
 
پیگیری‌ها نشان می‌دهد 4، 5 قسمت این برنامه تلویزیونی ضبط شده و همچون ماه رمضان گذشته در 30 قسمت ساخته خواهد شد. 
 
انتهای پیام/